Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
Bonny4life schreef:ja over die foto's hoor ik ook enge verhalen... vooral als je kleine borsten heb en die heb ik!
maar goed, ik moet het wel laten zien. ben gewoon zo bang ook vanwege de achtergrond van mijn familie(veel soorten kanker)..
amberp schreef:Bonny4life schreef:ja over die foto's hoor ik ook enge verhalen... vooral als je kleine borsten heb en die heb ik!
maar goed, ik moet het wel laten zien. ben gewoon zo bang ook vanwege de achtergrond van mijn familie(veel soorten kanker)..
Zo ongeveer een anderhalf jaar geleden (nou ja jaar en drie kwart) voelde ik een bult rechts..
Het was nog geen vierkante cm groot.
Na 2 maanden toch maar naar arts gegaan, want hij groeide..
Arts krt onderzoek gedaan en doorverwezen naar ziekenhuis.
Foto's laten maken ( had kleine B cup en pijn voel echt mee!), uitslag: niet duidelijk, dus ja een echo.
Echo laten maken, uitslag: We weten het niet zeker, maar er is een kans dat het een tumor is..dus een punctie
(bult was inmiddels ruim 2 bij 2 cm)
Punctie gedaan, twee hapjes met een veeeeel te dikke, veeeel te lange naald. Maar lang leve verdoving. (had gevoel dat ze die hapjes niet uit bult hadden genomen)
Na twee weken uitslag. (pfff wat een angst in mijn hoofd die 2 weken!) uitslag: Mevr. het is niks, moet vanzelf weg gaan.. wat een opluchting!
Na paar maanden was bult weer gegroeid, terug naar het ziekenhuis dus.. weer echo en foto's.. weer geen duidelijke uitslag..
Dus maar weer een punctie! nou na die x nooit meer een punctie..
Uitslag: tumor, kan omslaan naar kwaadaardig, bult moet eruit...
Tegen de tijd dat ik geopereerd werd nam de bult kwart van rechter borst in beslag. 06-06-06 ben ik geopereerd, dus nu net jaar geleden en heb nu een bult links..
Ben toen ik hem voelde meteen naar arts gegaan.. beter te vroeg dan te laat met zoiets..
heb inmiddels weer foto's en echo gepland staan..
Foto's vallen best mee... zeker als ze je zorgen weg nemen!