Om maar met de deur in huis te vallen..... "Wie heeft er ervaring met afslank gel" ?? Je ziet ze zo vaak staan in die geniale tijdschriften en de 1 beter dan de ander. Natuurlijk kan het werken met je eetpatroon drastisch aan te passen, veel water (denk ik) drinken en een vette work-out organiseren . Maar dan....? Ben heel benieuwd naar de reacties.
Je mag er wel vanuit gaan dat die gels niet je vet voor je verbranden. Dus, zoals je zelf zegt, eetpatroon aanpakken, genoeg water drinken en genoeg beweging.
Wel kunnen de echte goeie gels helpen bij het verstrakken van je huid en het verminderen/voorkomen van cellulite.
Yes, combi met dry brushing en een gel/lotion (welke dan ook) doen al aardig wat. En vergeet de wisseldouche niet Zorgen allemaal voor betere doorstroming en soepelere huid. Dunner word je er alleen niet van