Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
Pytje schreef:Ik was ze altijd binnenstebuiten, op 30 of 40 graden en doe ze niet in de droger. Je zou een wasmiddel kunnen gebruiken dat speciaal is voor donkere kleding.
Maar donkere spijkerbroeken zijn nog niet vaak gewassen als je ze koopt, dus het is logischer dat ze wat lichter worden. Heel vroeger (toen de eerste spijkerbroeken kwamen), moest je met je nieuwe spijkerbroek in bad gaan zitten, omdat ze zo stug waren. Nu worden ze steeds soepeler doordat ze vaker worden gewassen voordat ze in de winkel liggen.
Avanti_haf schreef:robijn black velvet.... en binnenste buiten wassen.. en dat ze toch een beetje verkleuren voorkom je niet..
Miss_m schreef:Ik was zelf niet maar heb daar ook last van..
Heb een broek en mijn nicht heeft dezelfde mijn is heel licht en die van haar heel donker kan dus mooi vergelijken hoe erg die is verkleurt..
ilja1990 schreef:Je moet een spijkerbroek gewoon niet te vaak wassen, even laten luchten als hij stinkt en verder alleen als hij echt vies is wassen.
[ heb ik ook maar van een site hoor![]()
]