Gaat t ooit nog over?!

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Kit_for_ever

Berichten: 2633
Geregistreerd: 11-09-05
Woonplaats: Derde doos aan de linkerkant

Gaat t ooit nog over?!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 15-12-06 10:14

Bijna 10 maanden geleden ben ik ontzettend hard van een paard gevallen. Met hoge snelheid tegen de bakrand aangeslingerd met mn heup. Logisch gevolg: ontzettend veel pijn, (bijna) niet kunnen lopen, zitten en laat staan liggen! Echt vreselijk. Ik heb een bloedhekel aan de dokter en daar ben ik dan ook niet naar toe gegaan. Het stomste wat ik ooit heb kunnen doen, ik had meteen door moeten rijden. Na 4 maanden was het minder, maar nog zeker niet over. Smorgens kon ik bijna niet lopen of zitten. Als ik eenmaal aan de gang was ging het wel. Toen heb ik van een kennis van ons (is fysioterapeut en studeerd osteopatie) gehoord dat het toch niet geheel onverstandig zou zijn om eens langs een osteopaat te gaan ivm bekken rug of heupen die scheef zouden kunnen zijn en zo nog meer ellende in je lijf kunnen veroorzaken. de (toen) enige osteopaat in mijn dorp had geen tijd in de komende 3 maanden, wél kon een manueel therapeut mij op weg helpen, en me eventueel na 3 maanden overdragen aan de osteopaat. 5 hele maanden wekelijks bij de manueel therapeut zorgde ervoor dat de ene periode de pijn minder werd, en de andere het niet te houden was. Nu ben ik er al zon 1,5 maand weg, en was het goed te doen. Maaaar..... Nu begint het gezeur weer. De hele dag, bij elke beweging die ik maak kraakt er van alles in mn lijf. Nek, heupen, hele rug, schouders, knieen en af en toe ook ellebogen. Doet geen pijn, maar t hoort niet. Ook krijg ik veel meer last van 'die ene plek'. Dat is de plek van het SI-gewricht, maar de manueel therapeut zegt dat daar niks mee aan de hand is. Pijnvrij ben ik geen 1 dag, en nu vind ik het na 10 maanden genoeg geweest. Ik denk dat ik toch maar eens een osteopaat ga bellen....
Iemand in het zelfde schuitje?!

Anoniem

Re: Gaat t ooit nog over?!

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-12-06 10:16

osteopaat is niets bijzonders/pijnlijks hoor Lachen...
Dat is iemand die je botten zo 'zet' dat ze geen zeer doen, door midder van een soort ,hoe noem je het, massage? Mijn ouders gaan ernaartoe en het helpt bij hun altijd heel goed! Gewoon gaan naar die osteopaat Ja

Kit_for_ever

Berichten: 2633
Geregistreerd: 11-09-05
Woonplaats: Derde doos aan de linkerkant

Re: Gaat t ooit nog over?!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 15-12-06 10:19

Maakt me niks uit dat het pijn doet ofsow want pijn heb ik nu ook. Ik wil er gewoon voor eens en voor altijd vanaf na 10 maanden (ook wel beetje eigen schuld Bloos )

Saika
Berichten: 1666
Geregistreerd: 12-12-03

Re: Gaat t ooit nog over?!

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-12-06 10:39

Ik zou alsnog naar de dokter gaan en in ieder geval een foto laten maken en of een goede diagnose laten stellen. En je met die wetenschap pas laten behandelen door een osteopaat oid.

mirre
Berichten: 1001
Geregistreerd: 30-09-02

Re: Gaat t ooit nog over?!

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-12-06 11:02

Ik zou ook zeker eerst naar de huisarts gaan en foto's laten maken. Je weet maar nooit wat er daar aan de hand is. Daarna evt. naar een osteopaat. Ik heb hele goede ervaringen daarmee, met mijn rug. De fysio kon het niet behandelen en heeft me doorgestuurd naar die osteopaat en hij heeft me van mijn pijn afgeholpen! Nu ben ik weer bij hem onder behandeling voor mijn nek en schouder.

_flo_

Berichten: 1269
Geregistreerd: 02-03-01

Re: Gaat t ooit nog over?!

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-12-06 13:46

Ik ben jaaaaaren geleden tijdens een springles lelijk ten val gekomen.
Ik dacht stoer te reageren door er gelijk weer op te stappen, huisarts was m.i overbodig, en betaal nu ook de rekening ervan.

Ik heb al vanalles geprobeerd om van mijn pijnlijke li-heup af te komen en ben nu weer onder fysiotherapeutische behandeling voor mijn li-schouder.

De zeurende pijn is af en toe knap vervelend, ik kan b.v geen "druk" geven met mijn li-been zonder... pijn.
Mijn li-schouder houdt zich "aardig goed" tijdens het rijden.

Beterschap !

Kit_for_ever

Berichten: 2633
Geregistreerd: 11-09-05
Woonplaats: Derde doos aan de linkerkant

Re: Gaat t ooit nog over?!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 15-12-06 13:49

Ik weet ook zeker dat ik gewoon gelijk naar de dokter, aldanniet ziekenhuis had moeten gaan. Ik ben niet meer opgestapt, kon niet meer lopen/rechtop staan/ zitten/ liggen.. Dus rijden kón gewoon echt niet!
Iemand misschien een idee van een of ander zalfje wat ik er zolang op kan smeren tegen de pijn?

Djaleesa

Berichten: 4432
Geregistreerd: 15-06-04
Woonplaats: Gelderland

Re: Gaat t ooit nog over?!

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-12-06 14:49

als ik jou was zou ik dan ook maar weer in therapie gaan. Ik heb ook wat met mijn heup enz.. zonder therapie red ik het ook echt niet. Als ik pijn heb doe ik homeopathisch zalfje op dat helpt tegen gewrichtspijn

Anoeska

Berichten: 5899
Geregistreerd: 01-01-03

Re: Gaat t ooit nog over?!

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-12-06 15:00

Ik snap echt niet dat je niet NU in de auto / op de fiets stapt, en naar de huisarts gaat. Eerst die laten kijken, dan eventueel laten doorverwijzen naar een specialist om eens goed foto's/scan's/weet ik veel wat te laten maken. Zodat er nu precies duidelijk is wat er mis is, en welke therapie het best is op dit moment.

Anoniem

Re: Gaat t ooit nog over?!

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-12-06 15:01

Al gedacht aan een verkeerd geheelde breuk....
Ik zou toch maar eens een röntgenfoto laten maken.

Kit_for_ever

Berichten: 2633
Geregistreerd: 11-09-05
Woonplaats: Derde doos aan de linkerkant

Re: Gaat t ooit nog over?!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 15-12-06 15:06

K krijg nu toch wel een beetje de rillingen... Ik kan de pijn die ik had echt niet beschrijven. Maar wat ik wel kan zeggen is dat ik er de eerste week ongeveer een kwartier over deed om te gaan zitten op een stoel, of liggen in mn bed. Tranen over mn wangen op die momenten... Ga vanmiddag toch maar eens bellen... Dank zover

mirre
Berichten: 1001
Geregistreerd: 30-09-02

Re: Gaat t ooit nog over?!

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-12-06 15:19

Ind. vanmiddag heeeeeel snel gaan bellen! Er zijn wel middeltjes die je er zo lang op kan smeren, maar dat zijn meer middeltjes voor spieren.... En of het daar in zit is nog maar de vraag... Dan moet je denken aan spiroflor

mawaikee
Berichten: 393
Geregistreerd: 22-08-06
Woonplaats: Leuven, België

Re: Gaat t ooit nog over?!

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-12-06 15:28

Ga naar de huisarts en dring aan op minstens een X-foto!!!
Manueel therapeut en osteopaat, kunnen een heleboel doen, maar je hebt duidelijk een trauma doorgemaakt, dus er bestaat een redelijk grote kans op letsel. Stel eerst dat maar eens zeker. Geef wel duidelijk aan je arts aan dat je al tijden lang manuele therapie hebt gehad, en dat dat dus niet direct helpt.

Anoniem

Re: Gaat t ooit nog over?!

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-12-06 15:35

laat het weten Haha!

Tempus_Fugit
Berichten: 3666
Geregistreerd: 08-08-05

Re: Gaat t ooit nog over?!

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-12-06 15:37

Ik heb gelukkig niet zo erg als jou, maar komt me wel beetje bekend voor.

Ik heb 3 maart 2005 een scooterongeluk gehad en daarbij m'n beide sleutelbenen gebroken (links dwars door en recht hoekje dr af). Ik heb toen gelijk met ambulance naar ziekenhuis gebracht en het leek erger dan het was vond ik. Ik heb rechts precies 1 week met mitella gelopen en links precies 4 weken (adviestijd: 6 weken). Overigens ben ik ook met 4 weken weer op het paard gaan zitten (met stoel en hulp en paard vast houden), hierbij heb ik natuurlijk mn armen weer pijn gedaan, want ik kon mn armen eigelijk niet gebruiken, maar zonder armen kom je niet op het paard! Tong uitsteken
6 weken na mn ongeluk overleed mn oom (= 2de vader voor me) dus was ik zo verdrietig enzo, heb ik 4uur lange buitenrit gemaakt op toen ineens mijn paard.

Nu ruim 1,5 jaar later kan ik nog steeds niet lang op beide zijkanten liggen in bed, hoewel het de ene keer beter is dan de andere. (ligt eraan hoe me sleutelbeen ligt)

Kit_for_ever

Berichten: 2633
Geregistreerd: 11-09-05
Woonplaats: Derde doos aan de linkerkant

Re: Gaat t ooit nog over?!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 15-12-06 15:39

Klinkt ook lekker ThaGirl....

Kit_for_ever

Berichten: 2633
Geregistreerd: 11-09-05
Woonplaats: Derde doos aan de linkerkant

Re: Gaat t ooit nog over?!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 15-12-06 22:17

Update 1:
Vanmiddag niet kunnen bellen, moest het eerst effe aan men moeder melden en die was pas om 5 uur thuis. Maandag dus meteen het eerste wat ik doe. Heb in overleg met mn moeder besloten om toch de osteopaat eerst te bellen en te vragen wat hij vind. als hij vind dat er foto's moeten komen, kan ik altijd nog foto's laten maken..

Julia
Berichten: 24766
Geregistreerd: 22-02-06

Re: Gaat t ooit nog over?!

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-12-06 22:43

Erg verstandig dat je hebt gebeld. Ja
Dit klinkt niet erg prettig. Als er niks verkeerd geheeld is of iets in die geest, kan een HA je altijd nog doorverwijzen naar een specialist of fysiotherapeut.
Leuk dat je ons op de hoogte houdt. Lachen
Sterke ermee!

Kit_for_ever

Berichten: 2633
Geregistreerd: 11-09-05
Woonplaats: Derde doos aan de linkerkant

Re: Gaat t ooit nog over?!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 15-12-06 22:44

Heb nog niet gebeld hoor, maar t zit er zeker aan te komen. Ga er maandag meteen werk van maken! Ik houd jullie op de hoogte!

Julia
Berichten: 24766
Geregistreerd: 22-02-06

Re: Gaat t ooit nog over?!

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-12-06 22:45

Oh sorry. Verkeerd begrepen. Bloos
Excuses.

Alane

Berichten: 16630
Geregistreerd: 18-02-02
Woonplaats: Munsterland???????

Re: Gaat t ooit nog over?!

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-12-06 22:48

Je moet het eerst aan je moeder melden voor je een HA mag bellen??? Ik had mijn dochter gelijk naar de HA gebracht, en anders 1 dag later....
Krijgt je moeder dan niets mee van je pijn?

Kit_for_ever

Berichten: 2633
Geregistreerd: 11-09-05
Woonplaats: Derde doos aan de linkerkant

Re: Gaat t ooit nog over?!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 15-12-06 22:50

Mn ma heeft ook een abbo bij de dokter en ziekenhuis dus... Maar nee zo is t niet hoor. Ik wou t iig wel effe aan der melden, lijkt mij niets meer dan normaal. En effe overleggen, meteen osteopaat of eerst huisarts.. Die keus kreeg ik zelf nog niet echt gemaakt. niet meer dan normaal toch dat je zoiets effe met je ouders bespreekt wat je het beste kan doen?!

Britt

Berichten: 18999
Geregistreerd: 18-04-04

Re: Gaat t ooit nog over?!

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-12-06 22:57

Klopt, ff overleggen en toch hadden mijn ouders me meteen ernaartoe genomen..
Misschien omdat mijn vader sportmasseur is en mijn moeder verpleegkundige, maartoch.. ff nadenken wijst toch uit dat 4 maanden pijn toch niet helemaal in orde is Nagelbijten / Gniffelen

Kit_for_ever

Berichten: 2633
Geregistreerd: 11-09-05
Woonplaats: Derde doos aan de linkerkant

Re: Gaat t ooit nog over?!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 15-12-06 22:58

4??!?! Optimist Tong uitsteken inmiddels 10!!!

Kit_for_ever

Berichten: 2633
Geregistreerd: 11-09-05
Woonplaats: Derde doos aan de linkerkant

Re: Gaat t ooit nog over?!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 15-12-06 23:01

Ik ben ook echt zooo stom geweest dat ik niet meteen dezelfde avond nog naar het ziekenhuis ben gereden.. pfff.. Echt dikke eigen schuld, maar daar kom ik nu dus wel van terug! Toen ik die avond eenmaal in de auto zat kon ik niet meer bewegen en de deur dichtkrijgen... Rotondes?! Een hél! Echt mn dikke eigen schuld.

Ook nog zoiets leuks.. Het moge inmiddels wel duidelijk zijn dat ik een bloedje hekel heb aan dokters. Toen ik eraf was gevallen kon ik dus écht níks meer, en zei het meisje wat bij mij was tegen mn stagebegeleider (olimpisch springruiter) of ze (ik dus) niet naar de dokter moest want ze had toch écht wel pijn (volledig krom en duizelig). Zijn antwoord: 'Hoezo, ze kan toch nog lopen?!'
Ja dan gaat het lampje bij mij helemaal uit en krijg je me met geen mogelijkheid meer!!!