Weer echt iets voor mij dit. Ik heb al de hele week enorme pijn in mijn billen. Ik weet niet hoe het komt. Ik heb niks raar gedaan ofzo. Zitten kan ik haast niet meer. Ik kan alleen zitten als ik helemaal naar voren leun en op het puntje van mijn stoel ga zitten. Fietsen doet onwijs veel pijn. Bij het lopen doet het ook zeer. Maar het is het ergst bij simpele bewegingen als opstaan of gaan zitten. De pijn zit vrij hoog. Wie komt dit bekend voor?
Het zit volgens mij meer in de spieren. Als ik hoest doet het bijv. ook pijn. Het straalt in elk geval niet uit naar de benen. Hoe weet je of het aan je stuitje ligt? Als het erg lang aanhoudt ga ik wel naar de dokter maar als het mijn stuitje mocht zijn dan kan hij ook niet veel doen. En om nou direct vanwege een zere kont naar de dokter te rennen vind ik ook wat overdreven. Ik kijk het nog even aan. Maar het is wel knap vervelend. Zeker omdat ik zometeen een paar uur op een stoel moet gaan zitten op mijn werk. Auw!
Als het je stuitje is voel je als het ware een branderig verlammend gevoel onde rin je rug. Maar dit kan ook een lage rugpijn zijn, het hoeft niet uit te stralen naar de benen. Je kan het ook vergelijken als een soort darmpijn, onder in je buik, dus heel laag. Ach je hoeft ook n iet meteen naar een dokter te rennen hoor, doe ik ook pas als ik ech tniets meer kan de meeste dingen die vanzelf gekomen zijn gaan ook wel weer vanzelf over.