Nou gister aan het eind van de middag, zag ik iedereen naar de achtbaan rennen, met doeken, verband e.d, dus ik roepen over de portofoon nar mn vriend wat er was, hij reageerde na meerdere malen niet, ik andere mensen geroepen niemand die reageerde, toen ging ik wel denken van.. het zal toch niet..
Komt een collega naar me toe lopen, "lor, je moet niet schrikken, maar je vriend heeft een ongeluk gehad bij de achtbaan'', dus ik ren al een speer naar de achtbaan, naar mn vriend, nou blijkt, ze waren de achtbaan aan het maken, en hij had zn hand op de rails, en die gene die de achtbaan bediende dacht dat ze al klaar waren, dus die zet de achtban aan, en de achtbaan rijdt zo over mn vriend zn hand

Dus ik ambulance gebeld, nou die was er echt snel, wij naar het ziekenhuis, onderzoek gedaan, foto´s gemaakt.. volgens mn vriend valt het allemaal wel mee, zn hand en vingers zijn erg gezwollen, hij heeft zn duim, wijs en middelvinger gebroken, en 2 breukjes op zn handpalm..
Het staat allemaal nog wel mooi recht, alleen zn duim maken ze zich zorgen over, want de breuk loopt door in zn duimgewricht..
En hopen dat de zwelling zn bloedbaten niet afknelt..
Mn moppie.. Hoop dat t allemaal snel voorbij is, want kan het niet aanzien dat mn lievie zoveel pijn heeft.