ik ben gister lekker een eind wezen trainen met mijn paardje en toen ik afstapte zwikte mijn enkel om en knakte het zo hard dat mijn (anders onverschrokke) paard er van schrok.
nu moest ik gister dus gelijk naar het ziekenhuis en nu weten ze niet zeker of het gebroken is of enkelbanden gescheurd, door de zwelling was dit op de foto namelijk moeilijk te zien.
maargoed, nu moet ik wel op zijn minst een week rust houden (lees stil zitten met mijn voet omhoog en af en toe met de krukken op en neer springen) en nu na een halve dag ben ik dit al zat

wel te stellen dan ik anders mijn paarden rij, op een dressuurstal de paarden doe en dan nog paarden besla en bekap voor mijn werk, dus alles met paarden doe en nu zeker een week (en waarschijnlijk langer maar daar wil ik niet aan denken) niets mag doen.
ik zit dus flink te balen, al kunnen jullie aan dat gegeven ook niets veranderen maar ik vraag me nu wel echt af van "hoe kom ik deze week door zonder me al te veel te vervelen?"
wat ik nog al een van de ergste dingen vind is dat ik mijn klanten moet afbellen of even nee moet verkopen en zeggen dat ik een week later nog wel terug bel.

ik verveel me echt erg dus nu al en om de verveling dus wat tegen te gaan open ik dit tropic in de hoop dat jullie leuke gezellige ideeén hebben!
ik hoop dat jullie me hiermee een beetje kunnen/willen helpen om me ook met dit tropic wat te doen te geven hahaha!
dank jullie alvast!
groetjes, jolanda