tijdens het zwemmen gaat mijn haar altijd heel erg klitten. als ik nix in mijn haren doe krijg ik het neit meer uti de knoop. Maar alleen een saaie staart vind ik ook niet leuk/ hebben jullie misschien handige tips? misschien foto;s erby?
Mij maakt het persoonlijk helemaal niks uit hoe mn haar zit als ik zwem, maarja. Ik zou, als je dus geen knot wilt, dan voor een vlecht kiezen, wat Liedje ook zegt.
IK zou ook een knot doen.. en anders maar helemaal kaal;) nee grapje hoor.. maar een knot.. dat is mijn keuze... als je een vlecht wil kan dat ook hoor is ook goed.. maar veel plezier als je de volgende X weer gaat zwemmen hea!!
Ik heb best heel lang haar en ook altijd onwijze klitten na het zwemmen. Toch houd ik mijn haar los, als ik thuis kom, of voordat ik naar huis ga was ik het dan ff snel met anti-klit. Ben je ook van het probleem af.
ik probeer wel eens een staart maar dta helpt ook niet, dan gaan die kote plukjes zo raar zitten! en de staart lijkt dan "verlept" ik hou iig het topic in de gaten