Mijn moeder wil een 'dieet' gaan volgen tegen candida. Ik was eens op internet aan het kijken wat het precies en ik herken heel veel dingen daarin, oa dat ik veel moe ben en weinig energie heb. Dat dieet is geen ongezond 'dieet', dus ik denk dat ik gewoon met m'n moeder mee doe om te zien of ik veranderingen merk bij mezelf, dat is ook makkelijker voor haar.
Zijn er meer mensen die dit hebben en er een dieet voor volgen? Wat zijn jullie ervaringen hiermee?
Het is geen soa Het is wel eens soort schimmel. Die is in ieder mensenlichaam aanwezig, maar sommige mensen hebben er last van
ok sorry haal het idd door de war met een soa die er qua naam min of meer op lijkt foutje
maar inderdaad er staat mij iets van bij dat ik het zelf ook een keer gehad heb jaar of 6 terug ofzo kreeg toen zon kuurtje met pillen en toen was t weer over
Ik heb inderdaad ook zo'n dieet gevolgd en ik volede mij daarna 1000x beter. Het betelent alleen wel minimaal 6 weken een erg streng dieet zonder suiker, gist en teveel bewerkte voedingsmiddelen. Dan merk je pas in hoeveel producten suiker en gist zit. De eerste twee weken voelde ik me wel erg beroerd (de schimmel die om suiker vraagt). Veel hoofdpijn, moe en erg prikkelbaar. Maar na die 6 weken voelde ik me zoveel beter. Ik kon me niet herinneren dat ik me ooit zo goed gevoeld heb.
Succes, het is even doorbijten, maar je krijgt er ook echt wat voor terug.
Ik heb ook eens zo'n dieet gevolgd. De eerste weken is het echt letterlijk afkicken van de suiker. Echt in zoveel producten zit suiker, onvoorstelbaar! Maar als je er eenmaal aan gewend bent is het wel goed te doen, en je voelt je inderdaad een stuk beter.