Haajj.. mijn toch is niet echt meer rood alleen tot het midden om zo te zeggen de rest is meer geel .. Is dit normaal..? Zonee wat kan je er tegen doen.. Want ik ben verslaafd aan cola&Chips maar ik eet ook elke dag wel een appel of wat anders..
gezonder gaan eten, je tong poetsen net zo als je tanden..hierdoor wordt die minder geel en zitten er minder bacteeriën (waaa weet niet meer hoe je het moet schrijfen) op waardoor je ook minder uit je mond ruikt
Er zijn van die handige tandenborstels van Aquafresh die speciaal schrapertje op de boven kant zit voor de tong. Maar ga niet te hard schrapen, want dan krijg je last van je tong en inderdaad niet helemaal achter op je tong gaan schrapen dan ga je kokhalzen. Gezond eten is ook een belang om een mooie roze tong te houden. Wie ongezond eet krijgt meestal ook al aanslag op de tong, dat heb ik van mijn tandarts.