Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
Charmotte schreef:Wie heeft dit nog meer?
Ik heb het niet altijd, maar ik heb er nu 1 op m'n been en m'n hele been is dik en pijnelijk. Dit is nog niks vergeleken bij de vorige keer, toen had ik er 1 op m'n enkel en die was helemaal blauw/paars geworden en echt een hele ei erop.. kon alleen nog maar m'n nikies aan en het deed echt pijn, kon amper lopen..
Maar ik heb er nu ook 1 op m'n rug en die stelt niks voor.. Ik snap er niks van...
Weet iemand of er wat tegen te doen is?
kekaro schreef:ik krijg op elke muggenbult zo'n reactie !
en als ik gestoken word door een wesp raak ik buitenwesten!
altijd een superdikke bult die dan blauw word en daarna paars en dan geelheel gezellig dus
heel naar als je benen er onder zitten.
schijnt niet veel aan te doen te zijn, voorkomen dat je gestoken word en daar doe ik dus erg mijn best voor.
oh ja zo'n "pen" van after bite die helpt wel heel goed tegen de jeuk! doet verder niet veel maar de jeuk is dan zo goed als weg.
Alwiene schreef:Hm zouden bij sommige van jullie die bulten niet door horzels (steekvliegen) veroorzaakt kunnen zijn? Je weet wel, die rotbeesten die je paard ook zo lekker kunnen pesten. Die geven vaak echt lomp grote bulten bij mensen.