Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
)
groot fan dus Nyaleti schreef:Ik heb er een en ben er echt blij mee.
Een rondje wandelen vanuit huis is geen optie in het donker. 's zomers kan het wel maar dan kan ik een pad op en neer lopen, niet echt motiverend.
Sportschool ook ver weg, vaak niet de moeite waard.
Nu kan ik in m'n pyjama nog even wat stappen maken![]()
Ik werk op kantoor en kom soms echt stijf thuis na een hele dag zitten. Al loop ik maar een kwartiertje, voel ik me toch weer soepeler.
Vaak zet ik een serie op en loop ik gemakkelijk een paar kilometer.
Ik heb deze:
https://amzn.eu/d/6saVXTD
Lang gezocht en heb het idee dat ze allemaal het zelfde zijn. Ook die van 400 euro.
Ik woon heel gehorig. Heb de band boven staan op een vloerkleed. Beneden wordt er gewoon tv gekeken en hetgene wat ze horen is een soort vage, dempende bass van mijn voeten (nu loop ik ook wel een beetje lomp)
Wel een tip: ik had eerst een vloerkleed en daarop nog een sportmatje en dan de loopband. Zette ik de helling op, dan was die erg onstabiel. Dat kwam door het verende dikke materiaal in het sportmatje. Mocht je daar last van hebben, probeer eens een andere mat..