Mungbean schreef:Moonfish, heb je wel eens laten kontrolleren of ze niet per ongeluk ook de eierstokken verwijdert hebben?
Ik ben wel benieuwd naar je link want als je er op zoekt zie je eerder dat klachten juist niet vaak voorkomen.
Ik heb echt gekeken op puur eileiders en daar schrok ik echt van.
Ik heb gewoon een eisprong dus dan mag ik aannemen eierstokken te hebben.
Los van dat ik ze voel.
Het onderzoek was ook nog behoorlijk groot.
Het ging niet om zeg wat 10 vrouwen.
Meen dat de conclusie was bij voltooid gezin waarbij seks minder belangrijk is ervaren vrouwen minder issues.
Als de kinderloze jongere vrouwen, ik val onder de laatste categorie.
Ik heb het jong laten doen maar ik ben er niet zeker van of ik het opnieuw zou laten doen.
Een arts zei ook het is zeker niet zo dat het niks uitmaakt, en de gynaecoloog zei ook je hormoonhuishouding kan veranderen al gebeurt dat niet vaak: ik moet het wel zeggen.
Ik was gewoon vrouw, jaagneigingen, en veranderde in een onzeker grijs muisje zonder enig libido en dus compleet leeggelopen borsten o.a.
En depressief als een deur, na hormonen herkende ik mezelf weer en in dat artikel stond ook zoiets.
Actieve vrouw, sportief, na de laatste tubectomie laten doen.
Daarna deed ze niets meer aan sport, uiterlijk, seksleven plat, moe, nergens zin in.
Uiteindelijk huwelijk meen ik bijna op de klippen en aan de hormonen: toen was ze weer de oude.
Ik voel me ook echt anders als ervoor maar mijn hormonen moesten fors opgeschroefd om mij weer mij te laten zijn.
Ook leek wel overgangsverschijnselen, mijn lichaam veranderde enorm.
Soms mis ik mijn oude zelf echt wel, maar ik kon echt niks verdragen. En ik wil écht om bekkenklachten mede geen kinderen.
En ik weet eenmaal zwanger kies ik niet voor weghalen hoe vroeg ook nu, dus dit is beter.