Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
germie schreef:Ik heb paracetamol in huis, ibuprofen 400 en diclofenac. En wat pleisters.
Verder bruistabletten magnesium voor na het sporten en verder eventueel vitamine B12. Heb ook multivitamine in huis. En glutathion, glutamine en NAC. Bij mij raakt het meeste over datum overigens
Dat is het dan ook wel zo'n beetje.
Oh ja, natuurlijk pure zuurstof voor duikongevallen, gelukkig nog niet nodig gehad.
En ik heb ook wel wat medicijnen in huis die in het buitenland vrij verkrijgbaar zijn, maar hier niet. Sommige daarvan zijn handig om te hebben voor nood, bijvoorbeeld pseudoefedrine als absoluut paardenmiddel om bij een verkoudheid nog te kunnen duiken. Vreemd genoeg sinds ik het in huis heb zelf nog niet gebruikt, maar een paar buddies wel.
Dat schaar ik onder zelfzorg.
Ik ga niet voor de lol in m'n uppie naar een massage of ergens ontbijten. Daarisvind ik in je eentje niets aan. En ik heb altijd het idee dat men je aanstaart, terwijl er natuurlijk veel meer alleenstaanden zijn. In het buitenland heb ik er minder moeite mee. Maar hier zie je mij zelfs geen ijsje kopen als ik alleen ben. Dan loop ik er zo aan voorbij. Een broodje alleen als ik echt omval zeg maar, maar ga dan nog niet rustig op een terrasje zitten, geef mij dan maar een to-go.
8nnemiek schreef:Ik doe dat veel te weinig![]()
Een paar keer per jaar ga ik eens uitgebreid in bad, heerlijk ontspannen, maar meestal neem ik er gewoon de tijd niet voor.
Wel ga ik een paar keer per jaar in mijn eentje een weekje naar onze boot. Eigenlijk om rustig te kunnen doorwerken, maar dat is wel ook ontspanning. Even geen verplichtingen, koken wat ik lekker vind, 's morgens een uurtje naar het zwembad baantjes trekken of 's avonds even de zee in duiken.. Thuis heb of neem ik daar de tijd niet voor
Selina schreef:Is het ook zelfzorg door bewust 3 dagen te werken voor je mentale gezondheid?
wemkelover schreef:Mmmm handig topic.
Ik heb opdracht gekregen om meer rust te vinden, meer me time in te plannen.
Ik vind dat nogal lastig. Ik heb alleen een aanknop, de uitknop zijn ze vergeten erop te bouwen. Met gevolg dat ik oververmoeid ben. En toch ga ik nog door.
Wat ik nu wel al doe is zowizo pauze nemen op het werk. Maar moet nog meer rust en ontspan momenten creëren.