Terugkerende schouderpijn

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Dreamy

Berichten: 24109
Geregistreerd: 06-06-03
Woonplaats: Leiden

Terugkerende schouderpijn

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 18-05-24 21:07

Ik heb sinds een paar jaar het probleem dat mijn rib soms verschuift, met als gevolg dat de pees (aanhechting, aan de voorkant) in mijn schouder klem komt te zitten en uiteraard geirriteerd raakt.
De manueel fysiotherapeut heeft ‘m al enkele keren terug gezet en dat geeft instant verlichting, echter blijft mijn probleem nou iets te vaak terug komen voor mijn gevoel.
Oorzaak is mijn houding, ik moet daar beter op letten (hij heeft ook meegekeken met sporten, daarbij doe ik het iig goed) en mijn huisarts vertelde mij dat ik ipv met rechts, meer met links moet gaan doen.

Maar nou ben ik door mijn fysio-behandelingen heen voor dit jaar, het ging enkele weken goed en nu voel ik weer dat het terug is.

Is er iemand met hetzelfde probleem die mogelijk tips heeft?
(Ik ga na het weekend weer de huisarts bellen, want hij begint nu in rust ook te steken)

Marije_jiplover

Berichten: 26503
Geregistreerd: 14-01-02
Woonplaats: Ergens onder de zon...

Re: Terugkerende schouderpijn

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-05-24 21:44

En de fysio zelf betalen is geen optie?

Dat is nl wat ik doe.

Een hogere verzekering afsluiten voor alleen fysio kan bij mij niet uit, dus ik kies bewust voor een pakket met maar matige vergoeding en betaal de rest uit eigen zak, indien noodzakelijk.

Ir111

Berichten: 12488
Geregistreerd: 06-04-04
Woonplaats: home is where the heart is...

Re: Terugkerende schouderpijn

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-05-24 22:04

Zorgen dat je bij een goede fysio terecht komt die niet alleen je klachten kan oplossen maar die je ook oefeningen kan geven zodat je zelf de boel los kan houden.

Janneke2

Berichten: 23646
Geregistreerd: 28-02-13
Woonplaats: Ergens in Drenthe

Re: Terugkerende schouderpijn

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-05-24 22:13

Ben je wellicht hypermobiel...?

(Ik ben een 'soort van' hypermobiel en op gegeven moment gestopt met terug laten zetten op geregelde basis. Mijn banden apparaat is al elastischer dan ideaal en de boel oprekken, wat gebeurt bij verplaatsen heeft dus nadelen. Lastige afwegingen...!!!!)

ievie

Berichten: 2788
Geregistreerd: 17-03-11
Woonplaats: het Laaaaaaaand van Maas en Waal

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-05-24 22:24

Mijn vriend had al tijden schouderklachten. Laatst had hij in ander bed geslapen, met een ander kussen. Thuis een ander kussen geprobeerd, en nu gaat hij het stukken beter.
Kortom; heb je al eens naar je matras en kussen gekeken?

Edit; typfout