Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
Tazzey schreef:Ik heb dit voorgelegd aan mijn diëtiste en die kreeg zowat een rolberoerte. Ik eet rond 7 uur mijn ontbijt en mijn laatste hapje rond 22:00. Ik heb zes eet momenten per dag. In combinatie met sporten ben ik in een jaar tijd 20 kilo kwijt. Ik heb geen dieet gevoel want ik kan eten wat ik wil en eet sowieso nu veel meer dan eerder.
Volgens arts, diëtiste en behandelaars in het revalidatiecentrum is een gezond eetpatroon in combinatie met voldoende beweging genoeg. Die idiote kunstgrepen zijn onnodig en ongezond.
Kijk eens met een diëtiste naar je eetpatroon, waarschijnlijk kun je daar nog veel winst behalen.
onpaard schreef:Tazzey schreef:Ik heb dit voorgelegd aan mijn diëtiste en die kreeg zowat een rolberoerte. Ik eet rond 7 uur mijn ontbijt en mijn laatste hapje rond 22:00. Ik heb zes eet momenten per dag. In combinatie met sporten ben ik in een jaar tijd 20 kilo kwijt. Ik heb geen dieet gevoel want ik kan eten wat ik wil en eet sowieso nu veel meer dan eerder.
Volgens arts, diëtiste en behandelaars in het revalidatiecentrum is een gezond eetpatroon in combinatie met voldoende beweging genoeg. Die idiote kunstgrepen zijn onnodig en ongezond.
Kijk eens met een diëtiste naar je eetpatroon, waarschijnlijk kun je daar nog veel winst behalen.
Dat is complete onzin. Jaren lang riep men dat het ongezond was. Ik ging zelfs met tegenzin ontbijten. Later ben ik mij er in gaan verdiepen en eigenlijk is het juist super gezond voor je. De tijd dat je niet eet kan je lichaam juist herstellen. Er zitten zo veel voordelen aan. Nadeel slechte adem. Bij mij gaat t vanzelf. Misschien is niet iedereen geschikt voor ittermittent fasting
Tazzey schreef:Sterkte Urielle. Van iemand in mijn omgeving weet ik dat die persoon na de operatie zich heel snel beter voelde. Na een week kon deze al weer aan het werk.
Ik wens je een voorspoedig herstel.