Als eerste, ik heb een afspraak gemaakt met m'n huisarts, maar kan pas donderdag terecht en ik ga er eigenlijk vanuit dat het dan al over is. Dat hoop ik iig
Maar vroeg me af of iemand dit herkent.Gisteren kwam ik thuis, plof op de bank en dacht dat er iets tussen/onder m'n tenen zat. Dat bleek dus niet zo te zijn. Merkte toen ook dat als ik m'n tenen aanraak, ze verdoofd voelen.. Heb verder totaal geen pijn aan m'n tenen of voet, zie ook niks geks.
Ik had daarvoor 2 paarden bekapt, er heeft geen paard op m'n voet gestaan, had gewoon schoenen aan die ik al wel een half jaar heb en fijn zitten.. Als het van m'n schoenen komt, dan zou het na zoveel uur toch ook wel over moeten zijn. Het was rond 7 uur gisteravond toen ik het opmerkte.
Lopen doet ook nergens pijn, heb alleen het gevoel minder stabiel te lopen omdat ik de grond bij m'n tenen dus niet goed voel.
Iemand die dit herkent? Kan ik beter alvast contact opnemen met een fysio oid?
Maar ik ga nog naar school tot eind Juli, bekappen.. Dat is dus wel knap onhandig.
Dus eigenlijk zit rustiger aan doen er niet in?
Momenteel krijg ik nog les van een hoefsmid en docent Hoefsmederij, dus zal hem idd eens vragen.. Zou graag meer gaan bekappen, dus hoop wel van dit probleem af te kunnen komen.