Autische burn out

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Deugenietje

Berichten: 2006
Geregistreerd: 18-04-06

Autische burn out

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 06-03-23 18:04

Wil iemand met mij prive hier over praten?

marleen_88

Berichten: 15503
Geregistreerd: 21-05-04
Woonplaats: Regio Haarlem

Re: Autische burn out

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-03-23 18:09

Ik denk dat je dit beter met je behandelaren kunt doen.

Brainless

Berichten: 30197
Geregistreerd: 19-07-03
Woonplaats: Munnekeburen

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-03-23 18:13

marleen_88 schreef:
Ik denk dat je dit beter met je behandelaren kunt doen.

Denk ik ook.
TS je hebt meerdere gecompliceerde problemen (waar je niks aan kan doen!), maar waar je dit beter met je begeleiders kan bespreken die jou goed kennen.

Blue_flower
Berichten: 2215
Geregistreerd: 26-01-15

Re: Autische burn out

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-03-23 18:35

Ik ga mee met bovenstaande en heb ook dit topic onder de aandacht gebracht bij het bokt.nl team. Deugenietje je zoekt al lange tijd hulp op diverse gebieden via bokt.nl maar ik wil je echt adviseren om dit op andere plaatsen te krijgen.

Als je een luisterend oor wilt, kun je je wellicht eens oriënteren op en Luisterlijn. https://www.deluisterlijn.nl/

Als het gaat om suïcidale gedachten heb je 113 waarmee je in gesprek kunt.

Daarnaast heb je ook jouw begeleiding en in veel regio's zijn plekken waar ervaringsdeskundige en mensen met ervaring of problematiek samen komen. Zowel voor ontspanning als het ervaren van steun.

Ik wens je veel succes en sterkte.

Giolli
Zeg maar Ber!

Berichten: 19235
Geregistreerd: 17-11-07

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-03-23 19:11

Moderatoropmerking:
Ik plaats hier een slotje. Op Bokt is veel ruimte voor hulpvragen bij psychische problemen, en de steun is veelal hartverwarmend. Maar we zien dat TS kwetsbaar is en een complexe problematiek heeft waarbij sommige adviezen zelfs gevaarlijk kunnen uitpakken. Daarom hebben we besloten dit niet toe te staan en nemen we contact op met TS.