Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
Storm schreef:Poe zeg, ik schrik ervan hoeveel jij doet. Een kindje, 32 uur en meer werken, 3 paarden, een drukke man. Ik zou een grote stap terug gaan doen, ik vind het niet vreemd dat dit teveel is, je emmertje is vol en loopt over.
Eatshay schreef:Wanneer ben je voor het laatst eens lekker met een vriendin wezen lunchen, om vervolgens dusdanig lang te blijven hangen dat er na 3 koppen thee ook nog wel een wijntje achteraan kon?
Zorg voor jezelf. Anders kun je het binnenkort ook niet meer voor je kindje...
daantjuhhh schreef:Ik zou de huisarts ook vragen om even bloed te laten prikken. Wellicht zijn je hormonen uit balans of kom je vitamine te kort. Dat kan ook een deel van de oorzaak zijn. Dat even uitsluiten is wel slim.
veerxsjimm schreef:Pff respect! Zou inderdaad een gesprek aangaan met de huisarts en wellicht een stapje terug doen waar kan. Gebruik je anticonceptie? ik herken me er een beetje in qua emoties en ''jezelf niet kennen''.. wellicht iets om naar te kijken..
MarliesV schreef:Herken dit van mezelf jaren geleden. Wou toen niet naar de huisarts omdat ik bang was dat ik van hem mijn werk moest minderen en dat wou ik niet.
Stond ik daar, bij de homeopaat, te janken, schaamde me kapot, kon bijna niet zeggen wat er was en toch heb ik toen met wat ondersteunde druppels het gered.
Wil zeker niet zeggen dat de huisarts niet de juiste stap is, en juist ik ben voorstander van regulier boven alternatief. Maar wou het je wel meegeven.
Hopelijk vind je deels een medische oorzaak en kan je daarnaast niet eens met een praktijkondersteuner of zo gaan praten? Want opkroppen is niet goed, zo weinig tijd voor jezelf ook niet. Dus ergens moet er iets gaan veranderen.
Dani schreef:Ik zie al verschillende goede adviezen voorbij komen, maar wat ik nog wil toevoegen - als je het afgelopen jaar (andere) hormonale anticonceptie bent gaan gebruiken kan dat ook een rol spelen. Die hormonen kunnen je stemming flink beïnvloeden en bij mij was agressie één van de veranderingen. Moest ik aan denken omdat jij schrijft dat je iemand bijna aanvloog, en dat niet herkent van jezelf.
Amado7 schreef:En heb je zelf ook dat idee dat het dieper gaat?
Goed dat je bent gegaan.
Gebruikers op dit forum: Antonius, billy3105, chinnie, Chita, Dorella_L, Dropveter101, ElineGC, EmberGlow, F_inley, Flippertje, GoogleAdsense, Hazna, IASCrawler, Jessica_1998, KikiCelinevs, Laj1, Lietje_1991, lique68, Liselot, nonnekee, pol013, Polarize, S_Figo, Sanne_zepp, shanna_dw, supervon78, Tazzey, turtlelito, Typhoon, YandexBot en 41 bezoekers