Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
denbine schreef:Opzoek naar moeders of meiden die dit herkennen.
Mijn dochter van 15 menstrueert sinds 3 jaar.
Een gezonde sportieve meid, die eigenlijk nooit iets mankeert.
Sinds een half jaar last van duizeligheid en stipjes zien en zwart voor Dr ogen.
Huisarts bloedonderzoek gedaan en ook vitaminewaarden gecheckt.
Mij viel het op dat het altijd gebeurd tijdens de eerste dagen van haar menstruatie.
Afgelopen maand een telefoontje gehad, ze was flauwgevallen in de gang op school. Ik trof een meisje wat hulpeloos bleek en Dr oriëntatie kwijt was Meteen naar de huisarts gegaan. Dr bloeddruk was wat laag en weer een bloedonderzoek. Deze was weer prima en het advies was "ga maar aan de anticonceptie".
Ondertussen ervaart ze veel spanning en is ze angstig om weer flauw te vallen.
Ze krijgt nu via de manueel therapeut ademhaling/ontspanningsstherapie.
Inmiddels ook maar met anticonceptie begonnen, maar helaas nog een lijkwit, duizelig en echt kotsmisselijk meisje. Huisarts zegt " het is normaal" .....maar ik vind dit niet normaal, maar weet ook niet in welke richting ik het dan moet zoeken. Iemand ervaringen hiermee?
Lo91 schreef:Jep, herkenbaar helaas. De eerste paar jaar van mijn menstruatie had ik dat ook. Had echt enorme buikpijn, misselijk, overgeven, duizelig en een enkele keer viel ik ook flauw. Uiteindelijk aan de pil gegaan en dat heeft inderdaad geholpen. De pijn en de heftigheid van mijn menstruatie werd ook minder.
Denk dat ik tussen mijn 15e en 24e de pil heb geslikt. Toen kreeg ik er heel veel hoofdpijn van en ben ik ermee gestopt. De heftigheid en extreme buikpijn kwamen terug, maar de duizeligheid en het flauw vallen niet. Mijn moeder heeft het ook gehad toen ze jong was, die is er zonder pil overheen gegroeid.
Heb nooit verder laten onderzoeken destijds of het ergens anders aan kon liggen.
zonnebloem18 schreef:Koop een goede bloeddrukmeter en meet regelmatig haar bloeddruk.
Ik werd als puber regelmatig zwart voor mijn ogen en ging dan knock-out. Helaas soms ook halverwege de trap.
Bij hoge stress heb ik et nu nog steeds last van of als ik zonder te eten ga douchen.
Ik merk dat ik nu vaak behoefte heb aan zout eten of dropjes. Als ik dan ga meten is mijn bloeddruk weer laag.
Verder rustig opstaan, meteen wat eten als je wakker wordt en eventueel de pil een aantal maanden achter elkaar doorslikken. Al had ik er de rest van de maand ook wel last van.
Charaz schreef:Zo werkt het dus niet he, zekerheidshalve even een verwijzing vragen...
Wat zou je willen dan? Een uitstrijkje? Of een vaginale echo? Ze is 15! Deze klachten zijn heel normaal op deze leeftijd.
Charaz schreef:Zo werkt het dus niet he, zekerheidshalve even een verwijzing vragen...
Wat zou je willen dan? Een uitstrijkje? Of een vaginale echo? Ze is 15! Deze klachten zijn heel normaal op deze leeftijd.