Ik weet dat bokt geen huisarts is , maar ik ben wel benieuwd of iemand dit eerder heb gehad. Blijft het een poos aanhouden, dan stap ik zeker naar de HA maar omdat overal op internet staat dat het vrij normaal is en het normaal is als het een paar dagen tot een week duurt maak ik mij niet meteen zorgen

Maar ik ben benieuwd of 1 van jullie het weleens heb gehad. Het gevoel van een trillend ooglid, alleen dan in je duim. Dus puur spiertrekkingen. Niet dat je hand wat trilt maar dat je duim best wel redelijk heen en weer gaat
Niet constant,maar wel redelijk vaak. Verder geen tintelingen of doof gevoel. Ik heb het sinds gisterenochtend best wel heel erg, nadat mijn paard er vandoor ging en ik een ruk aan mijn arm heb gehad. Ik kan er gewoon alles mee maar het is wel een vervelend gevoel elke keer als hij erg trilt zonder dat je het wil.
Ik heb het dus echt nog nooit zo erg gehad bij mijn duim. Weleens dat mijn oog erg trilt en naderhand dat mijn oog zo trilde kreeg ik een verlamming dus ik dacht wel gelijk even : chips wat is dit nu weer. Heb het nog nooit zo in mijn duim gehad.
Maar dit gaat vanzelf weer weg, dus geen zorgen. Het is vooral gewoon heel irritant.