Heeft iemand dit eerder gehad en gaat dat vanzelf weer weg of is dit toch iets waarvoor je naar de huisarts moet?
Ik probeer iig elke dag te koelen!

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
Alwiene schreef:Meestal is het inderdaad onschuldig en gaat het wel weer over. Bij mijn partner bleek dat een paar jaar geleden helaas niet te zijn en bleek het toch een tumortje te zijn waar we gelukkig heel snel bij waren en is met alleen een operatie toen gelukkig verholpen, nog wel jaarlijks onder controle. Ik heb absoluut niet de bedoeling om je bang te maken want in verreweg de meeste gevallen is er absoluut niets aan de hand dan idd een verstopping/irritatie. Alleen mocht het terug blijven komen wees er dan wel alert op dat het ook iets anders kan zijn. Maar even bellen met huisarts/tandarts kan nooit kwaad en ik ga er vanuit dat er niet veel aan de hand is en je er snel weer vanaf bent!
Mindim schreef:Alwiene schreef:Meestal is het inderdaad onschuldig en gaat het wel weer over. Bij mijn partner bleek dat een paar jaar geleden helaas niet te zijn en bleek het toch een tumortje te zijn waar we gelukkig heel snel bij waren en is met alleen een operatie toen gelukkig verholpen, nog wel jaarlijks onder controle. Ik heb absoluut niet de bedoeling om je bang te maken want in verreweg de meeste gevallen is er absoluut niets aan de hand dan idd een verstopping/irritatie. Alleen mocht het terug blijven komen wees er dan wel alert op dat het ook iets anders kan zijn. Maar even bellen met huisarts/tandarts kan nooit kwaad en ik ga er vanuit dat er niet veel aan de hand is en je er snel weer vanaf bent!
Ten eerste gelukkig TS dat het al minder is en onschuldig is!!
Maar ik ga met Alwiene mee, wees voorzichtig en laat het eventueel altijd controleren!
Mijn zus had net als Alwiene haar broer een tumor op haar speekselklier, alleen is het bij haar niet goed afgelopen.
Bij dingen die je niet vertrouwd, altijd even naar de huisarts!
Alwiene schreef:Mijn partnerMaar jeetje wat heftig joh van jouw zus.
Ik was met mijn reactie even bang dat ik terechtgewezen zou worden zo van je moet niet overal meteen de ergste verhalen bij halen, maar uit jouw verhaal blijkt maar weer dat het tegendeel (denken dat het niks is en wel over zal gaan, maar ik zeg natuurlijk niet dat jouw zus dat deed! ) ook niet altijd verstandig is. Geen paniek maar wel alert blijven is denk ik de boodschap dus.
TheNovelist schreef:Wat heftig om te horen Mindim!
Ik ga het iig goed in de gaten houden want het is nogsteeds dik maar niet meer zo dik en rood als eerst. Die witte plek die erop zit gaat nu ook al weg.
Ga morgen goede zuurtjes halen en ik blijf spoelen en koelen
Blijft het lang gezwollen dan ga ik uiteraard bellen