(+18) ik heb de privacy van mijn partner geschonden

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
BillyJ

Berichten: 1371
Geregistreerd: 02-10-16
Woonplaats: België

(+18) ik heb de privacy van mijn partner geschonden

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 28-06-20 05:52

Oef... dit moet ik even van me afschrijven.
Voor je alles leest en me hier gaat afkraken. Ik ben me heel bewust dat het NOT DONE is om de telefoon van je partner te nemen. Hopelijk word er enig begrip getoond en ben ik niet de enige die het niet kon weerstaan na alle druk. En hopelijk is er iemand die ook iets soortgelijks heeft meegemaakt, maar waar het niet perse slecht is geëindigd.

Na een heel slechte vorige relatie met véél problemen, na wat maanden toch tegen verwachtingen in, de 'perfecte' persoon gevonden.

Relatie zat helemaal goed, er word zelfs gesproken over dichter bij mekaar wonen.
Maar nu, de jaloersheid word erger!!! Van zijn kant dan.
Hij is het type dat kwaad word op mij omdat mijn beste vrienden mannen zijn (met hun oggegroeid en meer broers) en mij bijna zou verbieden hen te zien.
Het type dat bij elke pling van mijn telefoon met rechtopstaande nekharen naast me komt staan en vraagt wie het is.
......... zijn uitleg is, ik doe dat omdat ik van je hou. "ok logisch dacht ik -O- " heb dan ook helemaal niets te verbergen.

Nadat ik geleerd heb van mijn ex dat dit gedrag iets kan verbergen, en na hij ineens als een ninja overal zijn telefoon bij zich begon te dragen, mij begon te beschuldigen van vreemdgaan, ... begonnen bij mij de alarmbellen te rinkelen.

Ik ben nl nooit vreemd gegaan, geen intentie gehad, niemand ontmoet, geen aanleiding, ...
en mijn ex begon dit ook te roepen nadat hij zelf vreemd ging.. nog meer alarmbellen dus!!!

Deze nacht kon ik mij niet meer in bedwang houden.
Ik werd wakker, zag zijn telefoon onbewaakt en... heb er in gekeken.
Wat ik daar vond is allesbehalve prettig!!

Zijn whatsapp was op 1 korte conversatie van een meisje helemaal leeg.
de berichten ook. wel vond ik videocalls tussen de oproepen.
Maar bij de foto's, vond ik nog meer onheilspellende zaken.
Van foto's van elke dag wel bijna een andere griet, meerdere foto's waaronder ook naakt of zelfs screenshots van videocalls.
video's van uhm, gore dingen die meiden doen voor aandacht blijkbaar.
Screenshots van whatsapp gesprekken waar hij trots zegt al 6 maand singel te zijn.
Foto's van een vriendin van mij waar me regelmatig een wijntje drinken. :( zij zit op meerdere datingapps en denk dat de foto's van daar komen. Wat dus wil zeggen dat hij vast ook datingapps heeft. Ik heb badoo en happn gevonden maar waren niet ingelogd dus misschien niet actief, maar waar komen al die meiden dan vandaan?
En dit uiteraard allemaal van tijdens onze relatie.
Ook foto's van niet 1, maar meerdere blijkbaar korte relaties vlak voordat hij mij leerde kennen terwijl hij zei, al 6 maanden singel te zijn :+ maar dat boeit me al minder.

.....

En nu? ;(
-Confronteer ik hem? Want uiteindelijk, ben ik hier wel degene in fout.
-Beeindig ik de relatie, als in, nou, dat was em maar weer, doei...? zonder hierover te beginnen
- Of is dit een mannending en zolang er geen vermoeden is van echte interactie en het alleen online is moet ik het accepteren?

Eerlijk gezegd. Ik vind het bijna zonde want verder zit de relatie best goed, maar voor hem dus niet gezien hij de behoefte ziet zulke dingen te doen?
Verder zijn we nu best vaak bij mekaar, vandaar dat ik denk dat het vooral online is.

Hem confronteren heeft geen nut. Want hij is niet zo een man die dat doet natuurlijk hé! Ik ben de enige vrouw en ...

Ik voel me echt slecht, begrijp héél goed dat het NOT DONE is om in iemand zijn telefoon te kijken.
Als tegenargument wil ik gebruiken dat hij het eerder al bij mij deed, verder zowieso al heel controlerend was en nu dus vreemd gedrag begon te vertonen. maar dat praat het nog niet goed natuurlijk!!!!

pffff... mannen he :D :o -O-
Laatst bijgewerkt door BillyJ op 28-06-20 06:04, in het totaal 1 keer bewerkt

Amandavd
Berichten: 12300
Geregistreerd: 04-05-06
Woonplaats: Limburg

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-06-20 06:03

Wow, is dit serieus? :+

Je had niet in zijn telefoon mogen kijken. Maar je gaat toch niet bij zo'n ongelofelijke loser blijven of wel? Ik ga er even vanuit dat jullie een monogame relatie hebben? Dan lijkt mij dit toch echt op vreemdgaan.

Cayenne
Crazy Bird Lady en onze Berichtenkampioen!

Berichten: 114116
Geregistreerd: 08-08-03
Woonplaats: Haaren (NB)

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-06-20 06:04

Je noemt hem de perfecte persoon en wilt met hem samenwonen terwijl hij al jaloers wordt omdat je vrienden bent met mannen... Dat rijmt niet met elkaar...
Je noemt de relatie goed, maar dat is het dus niet.. Ja, je hebt zijn privacy geschonden maar wat hij doet is ook niet goed. En hij is duidelijk ook met andere dames bezig.
Ik zou de relatie beëindigen. Hoeveel rode vlaggen wil je hebben? :?
Ik vind het echt bizar dat je twijfelt.

BillyJ

Berichten: 1371
Geregistreerd: 02-10-16
Woonplaats: België

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 28-06-20 06:06

Amandavd schreef:
Wow, is dit serieus? :+

Je had niet in zijn telefoon mogen kijken. Maar je gaat toch niet bij zo'n ongelofelijke loser blijven of wel? Ik ga er even vanuit dat jullie een monogame relatie hebben? Dan lijkt mij dit toch echt op vreemdgaan.


Yes i know.. voel me heel onvolwassen nu :+
Maar ergens wel opgelucht dat ik nu weet hoe de vork in de steel zit en besef wat voor loser het is.

suikermeisje

Berichten: 8380
Geregistreerd: 19-05-08
Woonplaats: Tiel

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-06-20 06:06

Ik had direct m'n koffer gepakt en wordt ie wakker zonder jou naast zich. Adieu! Mijn ex was ook zo jaloers en beschuldigen en die had zelf de een na de ander tijdens mijn relatie. Dit is geen goede relatie, bij een goede relatie gebeurt dit niet. Als ie graag wat te zien wil hebben gaat ie maar naar 18+ sites maar niet met vrouwen appen en zeggen dat ie single is...

BillyJ

Berichten: 1371
Geregistreerd: 02-10-16
Woonplaats: België

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 28-06-20 06:07

Cayenne schreef:
Je noemt hem de perfecte persoon en wilt met hem samenwonen terwijl hij al jaloers wordt omdat je vrienden bent met mannen... Dat rijmt niet met elkaar...
Je noemt de relatie goed, maar dat is het dus niet.. Ja, je hebt zijn privacy geschonden maar wat hij doet is ook niet goed. En hij is duidelijk ook met andere dames bezig.
Ik zou de relatie beëindigen. Hoeveel rode vlaggen wil je hebben? :?
Ik vind het echt bizar dat je twijfelt.


Ik twijfel omdat buiten het feit dat hij jaloers is geweest van het begin (in mindere maten), het verder wel écht helemaal goed ging.

Dit is idd wel een grote rode vlag ja -O-
Voor 1 keertje kan ik maar beter aan mezelf denken en niet zo naief wezen.

BillyJ

Berichten: 1371
Geregistreerd: 02-10-16
Woonplaats: België

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 28-06-20 06:08

[quote="suikermeisje" Als ie graag wat te zien wil hebben gaat ie maar naar 18+ sites maar niet met vrouwen appen en zeggen dat ie single is...[/quote]

vooral dit dus...

Pantykous

Berichten: 10721
Geregistreerd: 08-02-03
Woonplaats: Bunschoten

Re: (+18) ik heb de privacy van mijn partner geschonden

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-06-20 06:14

Hoeveel wil je er hebben?

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Heel hard de andere kant op rennen!

BillyJ

Berichten: 1371
Geregistreerd: 02-10-16
Woonplaats: België

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 28-06-20 06:16

Ik vind het gewoon zo vreemd dat hij al die tijd zoveel voor mij gedaan heeft.
Al ben ik helemaal niet om te kopen voor liefde of ... maar, ik kan niet ontkennen dat hij ontzettend veel voor mij heeft gedaan en nét daarom vind ik het zo vreemd... waarom zou je dit alles doen om dan toch vervolgens te doen wat hij doet... ( snap je het nog?)

En ergens, durf ik hem niet te confronteren. Dus ok, dan maar rennen, en dan?
Ik denk niet dat hij het daar dan maar mee laat..

ponyparadijs

Berichten: 15646
Geregistreerd: 12-09-05
Woonplaats: Noord-Holland

Re: (+18) ik heb de privacy van mijn partner geschonden

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-06-20 06:46

Ergens denk ik dat je al een voorgevoel moet hebben gehad.
Want waarom zou je anders in zijn telefoon kijken.
Daarnaast is het in een goede relatie toch wat vreemd als je partner zijn telefoon met zijn leven beaakt.

Mijn man en ik zitten regelmatig op elkaars telefoon.
Ligt ook gewoon open en bloot op tafel.
Niets geheimzinnigs aan.

Waarom durf je hem niet te confronteren?
Ben je bang dat hij zegt dat het allemaal niets voorstelt
En je dan dus niet bij hem weg gaat?
Terwijl je best weet dat je eigenlijk direct weg moet gaan.

Pluttersput

Berichten: 15038
Geregistreerd: 11-09-05

Re: (+18) ik heb de privacy van mijn partner geschonden

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-06-20 06:59

Oh, herkenbaar!

Ik heb in een vergelijkbare situatie gezeten. Niet zo heftig als wat jij vond, maar alles behalve fijn.
Ik heb hem er meteen mee geconfronteerd:
Ik had niet in je telefoon mogen kijken, maar..
En hem vervolgens de keus gegeven. Óf je kiest haar, en dan gooi ik nu al je spullen naar buiten en dan hoef ik je nooit meer te zien, of je kiest mij en maakt haar dat ook duidelijk waar ik bij ben. Dat laatste heeft hij gedaan.

We waren toen 1.5 jaar samen, en zijn inmiddels volgend jaar 10 jaar samen, en dan 5 jaar getrouwd. Het is nog steeds de meest geweldige man die ik me voor kan stellen. En op het moment dat ik me onzeker voel over iets, zorgt hij dat ik me dat niet hoef te voelen. Hij laat me alles zien waar ik me zorgen over zou kunnen maken, en inderdaad, er is nooit niks meer gebeurd.

Maar nogmaals, dat was niet zo heftig als wat jij vond :(:)

Urielle

Berichten: 50120
Geregistreerd: 28-07-05
Woonplaats: Rilland

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-06-20 07:02

'Luister Koos, ik had een onderbuikgevoel dat je me bedondert dus ik heb in je telefoon gekeken en inderdaad. En gezien hoe je omgaat met je telefoon ben ik niet de eerste.

Ik heb er geen behoefte aan om je verder nog te zien, dus je kunt nu je spullen pakken en gaan. Alles wat ik hierna nog vind, gooi ik weg.'

-ik snap dat spastisch gedoe over de telefoon niet. Mijn vriend is een paar keer onzeker geweest en toen heb ik hem zelf laten kijken.
- Dit is geen normaal mannengedrag dat je daarom moet accepteren. De gemiddelde man trekt zich af op porno en dat is het.
- Zelfs als het normaal zou zijn bepaal jij of je ermee kunt en wilt dealen. Dat Bep en Sjaan dit accepteren wil niet zeggen dat jij dat moet.
- Hij liegt en bedriegt dus als je geen zin hebt in de confrontatie ben je hem niks verschuldigd.
- Als je ex vreemdging en dit heerschap minstens online vreemdging, zou ik in therapie uit willen zoeken waarom er steeds zo iemand op mijn pad komt. Ik geloof dat je aantrekt wat je nodig hebt om te groeien namelijk.

Shalimar

Berichten: 1577
Geregistreerd: 24-01-09

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-06-20 07:10

Waarom zou je in hemelsnaam niet in elkaars telefoon mogen kijken? Wij doen dat altijd, gewoon zonder lading, zit niks achter en moet ook gewoon kunnen vind ik. Deze relatie zit helemaal niet goed. Rode vlaggen te over. Jij wil het graag, maar van zijn kant klopt het niet en ik weet zeker dat je bedonderd wordt en dat je een heel ongelijkwaardige verhouding tot elkaar hebt. Ik heb dit al zo vaak zien gebeuren. Inderdaad afstand nemen (stoppen), en misschien onderzoeken waarom je valt voor dat soort mannen. Ik vind de twist die je aan je verhaal geeft ook vreemd, namelijk alsof jij de schuldige bent. Er is iets onderdanigs en kwetsbaars aan je houding maar misschien vertekent dat door de tekst. Kijk uit dat je jezelf niet verloochent voor de droom die deze relatie niet is.
Laatst bijgewerkt door Shalimar op 28-06-20 07:15, in het totaal 1 keer bewerkt

ThreeFingers

Berichten: 4293
Geregistreerd: 30-06-10

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-06-20 07:15

De reden dat je in zijn telefoon keek was, omdat je alarmbellen rinkelen, omdat je relatie niet perfect is.
Hij liegt, doet dingen waar hij jouw van beschuldigd enz enz.
Denk er maar eens over na, of je echt samen met hem oud wilt worden..

_Penotti
Berichten: 6267
Geregistreerd: 28-02-20
Woonplaats: Tussen de velden

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-06-20 07:37

Citaat:
Ik ben me heel bewust dat het NOT DONE is om de telefoon van je partner te nemen.

Oh ja?
Mijn partner en ik pakken zo vaak elkaars telefoon.
Zitten we lui op de bank, oh mijn telefoon ligt in de keuken en ik wil even dit of dat opzoeken, oh hier is die van mij, pak die maar.

Dat is zoals het hoort naar mijn idee. :j

En nu weet je wat voor loser het is: #) :evaw:

djodjodjo

Berichten: 2337
Geregistreerd: 14-08-05
Woonplaats: World

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-06-20 07:44

Ik vraag me af waarom je een relatie “perfect” kunt noemen waarin zoveel scheef staat? Als het in vergelijking is met je vorige relatie dan is het hoog tijd dat je een nieuw perspectief krijgt..

Wat Urielle zegt ben ik het wel mee eens. Ik zou uitzoeken wáárom je dit soort mannen aantrekt. Want nee, dit is geen normaal of acceptabel gedrag wat er gewoon bij hoort.

verootjoo
Berichten: 36812
Geregistreerd: 19-10-03

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-06-20 07:45

BillyJ schreef:
En nu? ;(
-Confronteer ik hem? Want uiteindelijk, ben ik hier wel degene in fout.


Wacht even... jij zit fout?? Sinds wanneer zit jij fout :?
Citaat:
-Beeindig ik de relatie, als in, nou, dat was em maar weer, doei...? zonder hierover te beginnen

Dat is aan jou. Wil je hiermee dealen en je relatie voortzetten? Heb je zin in de confrontatie?
Citaat:
- Of is dit een mannending en zolang er geen vermoeden is van echte interactie en het alleen online is moet ik het accepteren?

Je moet niks accepteren, het mag als je dat wilt of kunt maar het is niet per se een normaal mannending.

Citaat:
[m
Eerlijk gezegd. Ik vind het bijna zonde want verder zit de relatie best goed, maar voor hem dus niet gezien hij de behoefte ziet zulke dingen te doen?
Verder zijn we nu best vaak bij mekaar, vandaar dat ik denk dat het vooral online is.

Hem confronteren heeft geen nut. Want hij is niet zo een man die dat doet natuurlijk hé! Ik ben de enige vrouw en ...

Ik voel me echt slecht, begrijp héél goed dat het NOT DONE is om in iemand zijn telefoon te kijken.
Als tegenargument wil ik gebruiken dat hij het eerder al bij mij deed, verder zowieso al heel controlerend was en nu dus vreemd gedrag begon te vertonen. maar dat praat het nog niet goed natuurlijk!!!!

pffff... mannen he :D :o -O-


Ik zou net als urielle zegt ook met hulp gaan uitvissen waarom je steeds zo’n foute man aan de haak slaat. In hoe jij de tekst schrijft is al te merken dat anders hierna mr foutivo nr 3 en 4 zich aandient.
Welke mannen je aan de haak slaat zegt namelijk ook heel veel over jezelf.

prulletje

Berichten: 987
Geregistreerd: 21-10-12

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-06-20 07:46

Joh, nog voordat we bij de informatie uit de telefoon kwamen dacht ik: rennen! En dan blijkt hij nog een stiekeme goorlel te zijn ook. Maar zelfs als dat niet zo was geweest, iemand die kwaad wordt omdat je mannelijke vrienden hebt, die je zonder reden beschuldigt van vreemdgaan... is niet oké. Ik zou eieren voor m’n geld kiezen.

Mariett
Blogger

Berichten: 4772
Geregistreerd: 13-12-11

Re: (+18) ik heb de privacy van mijn partner geschonden

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-06-20 07:57

Mannen zijn ook mensen hè :D

Daarmee dus ook individuen. Dingen accepteren omdat het ‘gewoon een mannending is’ maar jij er wel heel veel last van is heel vreemd.
Zo jaloers zijn is ook heel onprettig, als je wil kan je daar ook een gesprek over beginnen, misschien zelfs je vorige relatie als voorbeeld (‘daarom heb ik twijfels..’) erbij vertellen. Ik zou zelf de neiging hebben om toch even een gesprek met hem te willen hebben, al is het maar als afsluiting, maar dat is natuurlijk echt helemaal aan jou.

Jessix

Berichten: 17745
Geregistreerd: 22-08-06
Woonplaats: Utrechtse Heuvelrug

Re: (+18) ik heb de privacy van mijn partner geschonden

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-06-20 08:06

Dat jaloerse gedrag zou voor mij al reden zijn om er mee te stoppen maar nu hij ook nog een dubbele agenda blijkt te hebben snap ik helemaal niet waarom je nog twijfelt.

Het kan ook gewoon leuk zijn hoor, een relatie. Ga daar voor!

Cioccolato

Berichten: 7909
Geregistreerd: 13-12-11

Re: (+18) ik heb de privacy van mijn partner geschonden

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-06-20 08:09

Weg wezen.

Caira
Berichten: 26294
Geregistreerd: 20-07-02
Woonplaats: Schoorl

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-06-20 08:10

Waarom zou je niet in elkaars telefoon mogen kijken? Nou is mijn vent dyslectisch en heeft hij een telefoon uit het jaar kruik. Maar als hij de mijne wil dan gaat hij zijn gang maar. Ik heb echt niets te verbergen voor mijn partner.

In deze situatie? Abort mission en heel gauw wegwezen

Mando

Berichten: 16399
Geregistreerd: 11-06-06
Woonplaats: Import in Siegerswoude.

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-06-20 08:14

Jaloezie.. rennen meid.

Als een relatie goed is hoef je niet jaloers te zijn en laat je elkaar vrij op basis van vertrouwen.

Hij vertrouwd jou blijkbaar niet terwijl je wel dat stukje bevestiging nodig heb gezien je vorige relatie.

Zelfde als met je telefoon. Vertrouwen.
Dat mis ik in het hele verhaal.

Ik zou zeggen... mooi rood is niet lelijk, geen hand vol maar een land vol en bij jezelf heel hard te rade gaan wil ik dit gevoel houden, voel ik mezelf prettig in deze relatie, vertrouw ik hem.
Nee.... dan toch voor die mooie rode vlag kiezen en vooral voor jezelf.
Er is maar 1 jij... wees zuinig en trots op jezelf

Suzanne F.

Berichten: 54318
Geregistreerd: 03-03-01

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-06-20 08:16

BillyJ schreef:
Ik vind het gewoon zo vreemd dat hij al die tijd zoveel voor mij gedaan heeft.
Al ben ik helemaal niet om te kopen voor liefde of ... maar, ik kan niet ontkennen dat hij ontzettend veel voor mij heeft gedaan en nét daarom vind ik het zo vreemd... waarom zou je dit alles doen om dan toch vervolgens te doen wat hij doet... ( snap je het nog?)

En ergens, durf ik hem niet te confronteren. Dus ok, dan maar rennen, en dan?
Ik denk niet dat hij het daar dan maar mee laat..


Omdat hij je wil bezitten en de relatie niet gebaseerd is op wederzijds respect en vertrouwen.
Dit is een heel typisch verschijnsel en zie je vaker voorbij komen, mannen die bezitterig en jaloers zijn maar ondertussen zelf een scheve schaats rijden en stiekem contact hebben met vrouwen.

En jij voelt je nu rot omdat je in zijn telefoon hebt gekeken? Ik gok zomaar dat je wat weinig eigenwaarde hebt en dat je dus onzeker bent. Dat zijn gouden meisjes voor zulke mannen. Pak jezelf bij elkaar en neem dit niet meer. Je bent meer waard dan dit.

_Nancy

Berichten: 14276
Geregistreerd: 07-09-06
Woonplaats: Heesch

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-06-20 08:18

_Penotti schreef:
Citaat:
Ik ben me heel bewust dat het NOT DONE is om de telefoon van je partner te nemen.

Oh ja?
Mijn partner en ik pakken zo vaak elkaars telefoon.
Zitten we lui op de bank, oh mijn telefoon ligt in de keuken en ik wil even dit of dat opzoeken, oh hier is die van mij, pak die maar.

Dat is zoals het hoort naar mijn idee. :j

En nu weet je wat voor loser het is: #) :evaw:


Dit dus..
Het is helemaal niet raar om op andermans telefoon te zitten imo.. Wij zitten continu op elkaars telefoon te koekeloeren, dat gaat gewoon vanzelf en zo zou het ook moeten gaan.