Wie heeft ervaring met een goed en sportief horloge? Het liefste onder de 50 euro.

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
ikke schreef:Definieer "sportief".
Zoiets:
https://www.seiko.nl/collectie/detail?item=SNE391P1
Of zoiets:
https://www.seiko.nl/collectie/detail?item=SSB175P1
Of is dit meer je stijl:
https://www.seiko.nl/collectie/detail?item=SRPD53K1
En nee, ik voldoe niet aan je prijscriterium.De andere kant daarvan is dat ze gerust 20+ jaren meegaan en je ze behoorlijk kunt mishandelen. Deze versies zijn waterdicht, ook bij de paarden.
Ik heb verder ook geen voorkeur of zo
poes schreef:Wat je zoekt bestaat volgens mij niet voor die prijs? Wil je een horloge dat echt sport tracker moet je toch minstens richting 200 en meer denken.
_Lobke_ schreef:Corelli: hele mooie horloges maar ik vraag me af hoe lang die mooi bij mij blijven.
Ikke: ik heb een voorkeur voor horloges met een siliconen bandje, omdat het makkelijk schoon te maken is en wel waterdicht uiteraard.
Zucchero: jaa die vind ik ook heel mooi alleen wel wat boven mijn budget denk ik?
Ontberun: een sporthorloge wat ook voor netjes zou kunnen
V_Naomi schreef:Wel waterproof genoeg om ermee te mogen duiken, dus dat vind ik wel heel handig op stal (met paard wassen enz bedoel ik dan, geen 'oeps m'n horloge' momenten).
ikke schreef:V_Naomi schreef:Wel waterproof genoeg om ermee te mogen duiken, dus dat vind ik wel heel handig op stal (met paard wassen enz bedoel ik dan, geen 'oeps m'n horloge' momenten).
Daarom ook minimaal 100mtr waterdicht (10bar) in mijn lijstje.
Het zou me anders heel wat horloges gekost hebben (al zou je 'm eerder uit doen als je weet dat ie er niet tegen kan).
TS, dat zou ik wel meenemen in je afweging. 3 en 5 ato (bar) waterdicht is aardig wanneer je je hand een keer te diep in een emmer water stopt maar 10bar kun je de waterstraal vol op hebben, overleven ze zonder meer.
Aan jou om te bepalen hoe belangrijk dat is.
V_Naomi schreef:Ben net even gaan checken en moet me even corrigeren: de mijne is cat. 5ATM, kan je mee zwemmen maar niet diep duiken, dus goed genoeg voor op stal want kan wel perfect onder water, niet onder hogere druk onder water maar dat zie ik niet gebeuren op stal
ikke schreef:V_Naomi schreef:Ben net even gaan checken en moet me even corrigeren: de mijne is cat. 5ATM, kan je mee zwemmen maar niet diep duiken, dus goed genoeg voor op stal want kan wel perfect onder water, niet onder hogere druk onder water maar dat zie ik niet gebeuren op stal
En soms dus niet; wanneer je het been afstrijkt en iemand richt net te snel de waterstraal weer op dat been, dan krijg je dus de volle laag. Ik was heel blij dat ik toen een 10atm-versie droeg, die dat dus overleefde.