Ik ben op zoek naar mensen die hier ervaring mee hebben.
Ik heb naam wikken en wegen besloten zwanger te worden mbv een donor. Heb al 1 dochter waar ik in 1x zwanger van was en 38 jr. Alles doorgesproken, contracten getekend en helemaal klaar om te kunnen starten.
Door een mri kwam naar voren dat mijn hb laag was, dus even gebeld met de dokter moest even bloed prikken. Ze wilde ook meteen mm schildklier checken ivm mijn zwangerschapswens.
Hb in orde maar mijn schildklier bleek te laag. Balen!
Ik ben doorverwezen naar de internist en de huisarts had het over medicijnen. Door de corona heb ik geen idee hoe lang het duurt voordat ik überhaupt langs mag komen. Ik ben gewoon benieuwd hoe lang het duurt voordat zoiets stabiel is en je zwanger kan/mag worden.
Ik ben gewoon een beetje ongeduldig omdat ik aankomende ovulatie zou starten. Eerst op orde en dan pas zwanger, maar ben gewoon benieuwd.
Misschien zijn er hier mensen met ervaringen
