Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
Flowery schreef:Ik gebruik op dat soort momenten Bach Rescue pastilles, zijn een soort snoepjes die je langzaam weg sabbelt zeg maar
HorseTimeXL schreef:Flowery schreef:Ik gebruik op dat soort momenten Bach Rescue pastilles, zijn een soort snoepjes die je langzaam weg sabbelt zeg maar
O dat klinkt ook erg goed van die pastilles die kan ik zelfs op gaan sabbelen als ik hem ga ophalen. Hoor Valdispert ook vaak. Echt bedankt voor al die tips!
is het verstandig om die valdispert ook een paar dagen van te voren al te nemen?
ik heb genoeg aan 1 per keer(en durf dan ook rustig 4x op een dag wat te nemen indien nodig, zolang ik maar niet de max dagdosis over ga, maar daar kom ik toch nooit bij in de buurt) Bij 2 tegelijk merk ik al duidelijk dat ik traag wordt en niet alles maat er gebeurt meer meekrijgt. Janneke2 schreef:Gaba verdooft of versuft niet. Je kunt dus uitstekend scherp blijven.