Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
Janneke2 schreef:Ik heb na een val van de fiets op een brugleuning een sleutelbeen gehad dat 'uit het zadel' was.Het zadel gewricht tussen borstbeen en sleutelbeen.
Ik was erg blij met de 'sling' die ik in het ziekenhuis kreeg na het maken van de foto's - net geen mitella, maar het gewicht van de arm werd door het ding gedragen.
(En mijn spieren vonden het 'niets aan' dat het sleutelbeen niet op haar plaats zat. AU!!!)
Horseloverl schreef:Janneke2 schreef:Ik heb na een val van de fiets op een brugleuning een sleutelbeen gehad dat 'uit het zadel' was.Het zadel gewricht tussen borstbeen en sleutelbeen.
Ik was erg blij met de 'sling' die ik in het ziekenhuis kreeg na het maken van de foto's - net geen mitella, maar het gewicht van de arm werd door het ding gedragen.
(En mijn spieren vonden het 'niets aan' dat het sleutelbeen niet op haar plaats zat. AU!!!)
Ik heb nu ook zo’n ding ja! Wat is er bij jou aan gedaan?
Mindim schreef:Ik ben ook van mijn paard gebokt en heb een sleutelbeenbreuk opgelopen. De twee botstukken stonden bijna haaks op elkaar, maar het ziekenhuis dacht dat het wel aan elkaar zou groeien![]()
Nou dat deed het dus niet, ik heb een half jaar met een flinke sleutelbeenbreuk gelopen. Mijn schouder was helemaal gekrompen, omdat de botdelen elkaar overlapten. Erg onpraktisch als mama van een peuter, man op zee en wonend in een gehucht.
Na 6 maanden werd besloten het bot te fixeren, ze zijn 2.5 uur bezig geweest om alles schoon te maken, bindweefsel, botsplinters en hebben het gezet met een plaat, die er na een jaar weer uit moest. Nu nog steeds een bult op mijn sleutelbeen.
Dus uiteindelijk omt ook jouw arm weer goed