Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
Yessy schreef:Wat vervelend, hoe vaak heb je ze? Ik heb er persoonlijk geen ervaring mee maar een collega heeft er al z’n hele leven last van, om de slag dus enorm vaak. Hij is compleet doorgelicht en goedgekeurd maar het blijft bijzonder. Ik hoop dat het bij jou ook niets ernstigs is en snel weer opgelost wordt.
SumSum schreef:Yes ik ben ook zo iemand.. 5 jaar geleden een ablatie gehad en het is jaren goed geweest, sinds begin dit jaar overslagen vanuit de hartkamer. Wat voor mij werkt is rust, ritme en regelmaatmedicijnen werken voor mij niet.. En nog een ablatie zie ik niet zo zitten (vorige x is er een zenuw in mijn lies beschadigd)
Clasical schreef:SumSum schreef:Yes ik ben ook zo iemand.. 5 jaar geleden een ablatie gehad en het is jaren goed geweest, sinds begin dit jaar overslagen vanuit de hartkamer. Wat voor mij werkt is rust, ritme en regelmaatmedicijnen werken voor mij niet.. En nog een ablatie zie ik niet zo zitten (vorige x is er een zenuw in mijn lies beschadigd)
Wat ingrijpend voor je, hoeveel had /hebjij er?
Ik kom wel ergens achter waarvan ik hoop dat het mogelijk verband heeft.
Ik hoor en lees nl. veel over het verband tussen histamine intolerantie en extracystolen.
Nu is het zo dat ik alles aan het nalopen ben en ik erachter kom dat ik het heb sinds ik zelfgeoogste kefir drink.
En nu las ik ook dat kefir en andere probiotica voor grote hoeveelheden histamine in de darmen kan zorgen.