Ik ben bezig met afvallen en wil graag wat meer inzicht in wat ik nou eigenlijk verbrand en mijn algemene activiteit. Ik ben dus opzoek naar een goede activity tracker.
Nou is het zo dat ik in de zorg werk en daar geen sieraden maar ook geen horloge of iets om mag. Ik vraag mij dus af of er een activity tracker is waar je iets van een soort hartslag band aan kunt linken, de band moet dan ook het stappen aantal of afgelegde afstand en de verbrande calorieën meten. Zelf zie ik door de bomen het bos eigenlijk niet meer.
Ik heb een fenix 5 en de bandjes kunnen er af. Ik draag vanwege het lange staan steunkousen en ik stop het kastje van mijn horloge in mijn sok zodat deze tegen de binnenkant van mijn enkel zit. Werkt perfect!
jasmijn16
Berichten: 969
Geregistreerd: 19-11-14
Geplaatst door de TopicStarter: 25-02-19 10:38
MarlindeRooz schreef:
Sommige mensen doen een Fitbit om hun enkel!
Daar heb ik ook over nagedacht haha, echter hebben wij van die heerlijk irritante bedremmen waar je soms een flinke schop tegen aan moet geven voordat ze van de rem gaan, ik ben dan nogal bang dat ik de activity tracker raak
BarbaLala schreef:
Gewoon via je telefoon? Werkt hier prima.
Ik heb mijn zakken al vol met sleutels, een pieper, en weet ik veel wat haha, daarom heb ik mijn telefoon eigenlijk nooit bij me.
Maar aan de boekband meet ie natuurlijk geen hartslag enzo.
Hanneke137
Berichten: 581
Geregistreerd: 19-10-15
Woonplaats: Bakel
Geplaatst: 25-02-19 11:41
MarlindeRooz schreef:
Sommige mensen doen een Fitbit om hun enkel!
Doen mijn zusjes ook! Werkt prima.
Danseresje
Berichten: 3681
Geregistreerd: 09-10-10
Woonplaats: Bollenstreek
Geplaatst: 25-02-19 17:10
Heb al ruim twee jaar mijn simpele Garmin vivofit om mijn enkel zitten, wat natuurlijk af en toe best grappige reacties oplevert. Deze Garmin is te koppelen aan een hartslagband van Garmin, dus op die manier zou je dat kunnen oplossen.... Behalve dat je dan wel tijdens je werk continu die band om moet.... Ik heb de vivofit, weet niet of die nog verkrijgbaar is. Ondertussen heb ik ook een nieuwer model horloge van Garmin en die meet hartslag op mijn pols, maar tijdens mijn werk moet die inderdaad ook af (jup, ook de zorg). Tijdens werkuren dan maar geen hartslag controle, maar wel stappenteller om (de vivofit om mijn enkel).