Omdat ik de 27e voor een week naar New York ga en daar wel wil kunnen shoppen
ben ik toch maar langs de huisarts gegaan ondanks dat de zwelling uitbleef. De huisarts constateerde dat er niets kapot was in mijn enkel, maar wel dat mijn enkelbanden extreem uitgerekt zijn en er teveel ruimte tussen de botten van mijn onderbeen en mijn voet zit. Hierdoor kan mijn voet praktisch ondersteboven worden gezet zonder dat ik het voel. De huisarts maakt zich hier zorgen om icm het regelmatige zwikken, dus wil gaan samenwerken met een fysio, had het over foto’s/een MRI of eventueel een operatie. Eerst moet mijn enkel herstellen van de zwikactie van zondag. Als ik werk heb ik een ondersteunende sok aan en thuis is die uit. Inmiddels is mijn enkel wel dik als ik gelopen heb. Ik ben van het hele verhaal van mijn huisarts best wel geschrokken en op zoek naar ervaringen.
Zijn er mensen die dezelfde klachten hebben en een succesverhaal hebben met alleen fysio? Of is de operatie de kortste klap?
Ik wil sowieso een doorverwijzing naar een orthopeed vragen zodat ik meerdere meningen kan verzamelen.
).
). Daardoor zwik ik veel minder vaak mijn enkels om. Helemaal niet meer, dat helaas niet, maar het is echt heel veel minder. En laatste keer een breuk is gelukkig ook al een paar jaar geleden.