Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
Selka schreef:Rosanneh1, de anti-frizz werkt dat? Ik heb nogal ontembare krullen maar wil van alle rotzooi in de badkamer af.
Maris schreef:Wendy schreef:Ik gebruik de shampoo van dalan d'olive. Ik weet niet of dat aan je eisen voldoet, maar ik ben er blij mee
ik ga eens googlen. Maar misschien is deze shampoo meer te vergelijken weer met een haarzeep ( op basis van olijfolie ) ?? Blijft er geen vet achter in je haren erdoor ?
Maris schreef:Nou ja, je hebt dus een fijne shampoo gevonden ! Jammer dat het niet ging met de haarzeep. wat ging er mis mee ?
Sonja_vR schreef:Petal fresh vond ik zelf wel een fijne idd
(Kruidvat heeft 355ml flessen , Holland and Barrett 475 ml flessen, maar zag dat de kruidvat toch goedkoper is omgereken)
Ik heb nu net een bestelling bij big green smile gedaan Met een lamazuna shampoo blok en twee verschillende faith in nature conditioners om te proberen (hebben een leuke aanbieding op de 400ml flessen momenteel)
Kayleigh__ schreef:Voor je haar zou je eens naar de curly girl methode kunnen kijken. Het is gericht op krullend haar, maar voor elk haar gezond. Word veel gebruik gemaakt van natuurlijke producten. Op Facebook heb je een Nederlandse groep met daarin allerlei lijsten van haarproducten.