Moderators: ynskek, Ladybird, Maureen95, Dani, Giolli, Hanmar, Mjetterd
kvika schreef:Zou een andere oplossing kunnen zijn om de gebroken nachten te skippen?
Waarom heb je deze nachten?
loez schreef:Over het lusten kan ik begrijpen... Dit moet je écht aanwennen! Als je eenmaal gewend bent om alles zonder suiker te drinken, gaat de sugarfree vanzelf goed smaken!
Geloof me, ik dronk van vroeg in de ochtend tot laat in de avond alleeeeeen maar suikersThee met 3 suiker enz. Écht streng op mezelf geweest en drink thee nu bijvoorbeeld zonder suiker! Met suiker vind ik nu zelfs te zoet.
listiglistje schreef:Mijn beste tip voor meer energie: Koolhydraten drastisch minderen en suikers weglaten!
Ik gebruik zelf een fatburner met veel cafeïne er inmaar 1 capsule per dag., maar ik krijg er wel veel energie van!
/
conejo schreef:kvika schreef:Zou een andere oplossing kunnen zijn om de gebroken nachten te skippen?
Waarom heb je deze nachten?
Als je goed had gelezen dan komt jet door mijn dochter van 15 maanden die nog niet doorslaapt. Vanaf de eerste keer dat ze wakker word slapen we samen. Waardoor ik al veel meer slaap dan haar in haar eigen bed te laten slapen. Maar ik kan haar niet dwingen om door te slapen.
Gebruikers op dit forum: _Dribbel, Area51, Baredawn, Biir, DogWords, GoogleAdsense, hrhr, ikkuhh90, karin1985, kiki1976, leintje_, lovelynutia, Nancy__ en 45 bezoekers