Ervaringen met Xolair?

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Tiggs

Berichten: 8584
Geregistreerd: 30-05-11
Woonplaats: Dunning-Kruger Park

Ervaringen met Xolair?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 05-01-17 21:26

Ik heb al ruim een half jaar last van netelroos en waarschijnlijk krijg ik nu Xolair injecties.

Uiteraard ga ik qua informatie op m'n specialist af, maar ik lees ook graag berichten van ervaringsdeskundigen. Omdat het medicijn gezien de prijs niet vaak wordt voorgeschreven, is er weinig over te vinden op internet. Daarom ben ik benieuwd of er Bokkers zijn met ervaring? Ook ben ik wel benieuwd hoe bij jullie de procedure rondom de injecties is, hoe lang moet je dan in het ziekenhuis blijven? Waren jullie bang voor de bijwerkingen en dan met name de anafylactisch shock?

Quir
Winnaar Bokt Veulenverkiezing 2024

Berichten: 17710
Geregistreerd: 13-07-05
Woonplaats: Zweden

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-01-17 20:54

Ik heb er geen ervaring mee, dus wat dat betreft kan ik je niet helpen. Maar voor anafylactische shock zou ik niet zo bang voor zijn, anafylactische reacties komen zelden voor (0,01-0,1%). Veel medicatie heeft dat als bijwerking staan, zelfs paracetamol (<0,01%, dus wel iets minder, maar toch).

Begrijp uit je post dat je in het ziekenhuis moet blijven? Dan houden ze je sowieso goed in de gaten. :)

Tiggs

Berichten: 8584
Geregistreerd: 30-05-11
Woonplaats: Dunning-Kruger Park

Re: Ervaringen met Xolair?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 06-01-17 21:17

Bedankt voor je reactie! Ik moet na de injectie idd 2 uur blijven, vanwege het risico op een ernstige allergische reactie.