Jezelf verwennen, doen jullie dat wel eens?

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
germie

Berichten: 29070
Geregistreerd: 02-04-02
Woonplaats: Gericht op het zuidoosten

Jezelf verwennen, doen jullie dat wel eens?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 06-12-16 20:42

Verwennen jullie jezelf wel eens?
Na wel 2 jaar dubben heb ik nu besloten om me eens te trakteren op een echte authentieke Thaise massage (uiteraard zonder erotiek). Waarom? Omdat ik weet dat die in Thailand erg goed zijn. Hier zijn ze flink duurder, maar ik heb zoiets van ik wil het toch eens ervaren. Dus nog wel een paar weken geduld voor mij, maar dan weet ik of het echt leuk was of niet.

Ook heb ik mezelf wel eens getrakteerd op een zilveren ketting, gewoon omdat ik hem mooi vond. Maar ik draag in het geheel geen sieraden. Deze ligt dus ook nog ongebruikt in de kast, maar is nog steeds mooi.

Meer mensen die zichzelf wel eens verwennen en wat doe je dan?

kohtje

Berichten: 8104
Geregistreerd: 26-10-05

Re: Jezelf verwennen, doen jullie dat wel eens?

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-12-16 20:44

Heb mezelf maar eens een kado gegeven, hele dag workshops hondensport zaterdag. Normaal gun ik mezelf niet zo veel.

Werecat

Berichten: 3060
Geregistreerd: 04-04-10
Woonplaats: Kuar Nhial; I'll be the leader of the air

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-12-16 20:45

Ja, doe ik ook. Vooral als ik een periode hard heb gewerkt.

Heb een best zware maand gehad, dus vond dat ik met iets positiefs de nieuwe maand wilde beginnen. Ik heb dus voor mezelf een nieuwe telefoon gehaald, omdat ik dat heel graag wilde.

En ik heb met mijn beste vriendin de traditie dat we, als we iets te vieren hebben, iets in ons favoriete restaurantje gaan eten.

Edit: Overigens verwen ik mezelf niet altijd met iets duurs. Soms vind ik een dagje niks doen en serie kijken nog waardevoller dan het kopen van iets, een massage krijgen of iets dergelijks.

LadyMadonna

Berichten: 62229
Geregistreerd: 09-01-01
Woonplaats: werkendam (NB)

Re: Jezelf verwennen, doen jullie dat wel eens?

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-12-16 20:49

De week voor de kerst is voor mij extreem druk, evenals de periode rondom de bouwvak (wel wat minder dan met kerst).
Na die periodes ga ik altijd naar de masseur :j . Ook omdat mijn lijf het dan ook echt nodig heeft trouwens.

zorro

Berichten: 8889
Geregistreerd: 19-02-05

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-12-16 20:51

Ja dat doe ik heel soms.. even naar de schoonheidsspecialiste ofzo.. maar eigenlijk doe ik het te weinig. Ik heb best een heel druk leven en heb aardig wat stress soms, en eigenlijk zou ik wat beter voor mezelf moeten zorgen. Ach, het is toch weer tijd voor de goede voornemens :D

Corien_
Berichten: 259
Geregistreerd: 18-10-11

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-12-16 20:54

Ja zeker! Niks lekkerder dan jezelf iets gunnen waar je blij van wordt. Ik doe dit regelmatig, een goed boek kopen of naar de pedicure, heerlijk. Ik zou zeggen gun jezelf vooral heel veel verwennerij, uiteindelijk moet je het toch vooral met jezelf erg leuk hebben!

Junia

Berichten: 2230
Geregistreerd: 12-03-09
Woonplaats: Oosteind

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-12-16 20:58

Ik ben heel goed voor mezelf, haha!

Lekker dagje sauna in mijn uppie, weekendjes weg met een vriendin, een leuk jurkje kopen voor mezelf, lekker een dagje met thee op de bank een leuke film kijken, avondje bios, snoep kopen, een mooi boek lezen... Noem maar op!

Ik ben stront verwend en gun mezelf heel veel, ik ben er namelijk achter gekomen dat ik daar erg gelukkkig van word :D

germie

Berichten: 29070
Geregistreerd: 02-04-02
Woonplaats: Gericht op het zuidoosten

Re: Jezelf verwennen, doen jullie dat wel eens?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 06-12-16 21:02

Ik heb het mezelf eigenlijk nooit gegund. Maar ben nu dus overstag gegaan :D. Ik ben heel benieuwd.

Lszaa
Berichten: 128
Geregistreerd: 15-11-13

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-12-16 21:03

Ik ga 1 keer in de 6 tot 8 weken naar de schoonheidsspecialist. Meestal voor en hottstone massage maar in de zomer, kies ik iets anders omdat het dan te warm is. Soms koop ik ook wel eens iets voor mezelf, maar dat doe ik niet vaak genoeg..

_San87_
BKB 2024 winnaar 2D

Berichten: 46830
Geregistreerd: 18-05-09
Woonplaats: Het bos

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-12-16 21:03

Dat doe ik zeker! 1 keer in de twee maand boek ik een gelaatsbehandeling met hoofdhuidmassage. Zooo lekker <3.

Mlies
Berichten: 14187
Geregistreerd: 23-07-03

Re: Jezelf verwennen, doen jullie dat wel eens?

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-12-16 21:05

Te weinig... Keertje een zonnebankje, sauna oid vind ik heerlijk, maar neem er de tijd niet voor.

canisia

Berichten: 788
Geregistreerd: 13-10-12
Woonplaats: Brielle

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-12-16 21:06

Jaa elke dag! Maar met sauna's, massage's, nagels doen e.d. heb ik echtttt niks. Bios heeeel soms voor de leuk met een vriendin of me zus.
Maar ik zorg gewoon dat ik elke dag iets doe wat ik leuk vind en sowieso wil ik voor 80% zelf bepalen wat ik doe elke dag :Y) Vind dat een goede zelf verwennerij.

Of ik ga shoppen hangt af of ik er zin in heb (niet vaak dus, want ga liever iets paardgerelateerd doen :') ) en of ik iets koop (ook online o.i.d.) hangt af of ik het geld heb/het product nodig heb of niet. Heeel soms vind ik dat ik iets nodig heb wat misschien niet echt zo is, misschien moet ik dat dan zien in de categorie jezelf verwennen? In dat geval niet zo vaak :=

xGoldenHero

Berichten: 1902
Geregistreerd: 04-05-11
Woonplaats: Zwolle

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-12-16 21:09

Ik doe het sinds kort ook! Vaak geef ik mijn man wat om te doen of een cadeau of de hond wordt verwend met een stukje wild oid. :Y) Maar ik deed dat eerst nooit voor mezelf, iets halen wat ik graag wilde hebben of iets doen wat ik graag zou willen.

Maar, het leven is kort. Doe leuke dingen, denk aan je medemens maar ook zeker aan jezelf!

Dus een paar weken geleden ben ik begonnen om ook eens echt aan mezelf te denken.
Ik wilde altijd al graag een andere stijl kleding dragen maar ik gunde mezelf dat soort kleding niet omdat ik het te duur vond en trok ik dus vaak maar een spijkerbroek en tshirt aan en klaar.

Nu heb ik dus mijn hele kleding kast leeg getrokken. Echt bijna alles weg gegooid en ik ben voor mezelf gaan shoppen. Iedere week haal ik nu iets wat ik echt leuk vind aan kleding. Vandaag mooie nieuwe laarzen gekocht.

Ook ga ik nu vaker even met mijn hond naar het bos om uren te wandelen. Dan kom ik tot rust en ontspan. Door mijn drukke baan is dat echt wel even een verwennerij.

Ook iedere maand even de schoonheidsspecialiste bezoeken en dan plan ik echt de hele middag voor mezelf vrij.

Kelly_ann

Berichten: 5219
Geregistreerd: 11-10-02
Woonplaats: Op 't durp

Re: Jezelf verwennen, doen jullie dat wel eens?

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-12-16 21:12

Ik denk dat veel mensen zichzelf wel eens verwennen met iets voor henzelf.

Ik heb mijn 30e verjaardag groots gevierd op een terras aan zee met happen en drankjes. En toen ik 31 werd dacht ik, en nu ikke!

Heb mezelf een proefles zweefvliegen cadeau gedaan...

Echt onvergetelijk die ervaring :):)

Jojoju

Berichten: 3812
Geregistreerd: 06-08-09
Woonplaats: Dordrecht

Re: Jezelf verwennen, doen jullie dat wel eens?

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-12-16 21:25

Ik verwen mezelf ook regelmatig.. ik koop regelmatig een mooie bos bloemen, ga naar de sauna, sleep manlief mee naar de bioscoop en restaurants..

Ik verwen mezelf ook door op Youtube make-up tutorials te kijken en dat na proberen te doen. Soms komen er creaties uit waarvan ik denk: Whow! Heb ik dat gedaan? Zo mooi!

oh oh.. nog eentje dan! Ik kan echt uitkijken naar het moment dat ik in bed ga liggen en een paar ASMR filmpjes kan bekijken :P. Dat vind ik ook echt verwennerij

xdniesje
Berichten: 2064
Geregistreerd: 27-12-08
Woonplaats: Dordrecht

Re: Jezelf verwennen, doen jullie dat wel eens?

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-12-16 21:30

Ik ga eerst flink sporten, dan uitgebreid in bad of douchen en vervolgens met een zacht dekentje, kopje thee en hapjes naar een goede serie of film kijken. Heerlijk!

Of een vakantie boeken of weekendje weg gaan met mijn vriend, vind ik ook echt een verwennerij.

luuntje

Berichten: 15241
Geregistreerd: 18-08-04
Woonplaats: Nieuw-Vennep

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-12-16 21:32

Ik verwen mezelf met boeken.
High tea of avondje weg is ook erg leuk.

Gewoon jezelf af en toe verwennen. Kan geen kwaad.

Es_ther

Berichten: 18919
Geregistreerd: 28-06-08
Woonplaats: Arnhem

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-12-16 21:35

Wat ben ik slecht voor mezelf als ik t zo lees :').
Ik gun mezelf eigenlijk vrijwel nooit iets..

Laatst wel een jurkje gekocht voor kerst, na veel aandringen van vriendje lief, maar dat was echt omdat hij al met dat ding naar de kassa liep :').

JesdaJinn

Berichten: 10936
Geregistreerd: 23-01-12
Woonplaats: Nijverdal

Re: Jezelf verwennen, doen jullie dat wel eens?

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-12-16 21:42

Prive lessen met de hond, daar kan ik van genieten

xDenies

Berichten: 14056
Geregistreerd: 29-01-08

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-12-16 21:43

Soms ... eigenlijk te weinig ...

Daarom ben ik net door een bijzonder persoon er wellicht ook wel op gewezen dat het een keer tijd wordt om mezelf te gaan verwennen ...

Misschien moet ik dat maar eens gaan doen.

Palmera

Berichten: 9713
Geregistreerd: 25-09-08
Woonplaats: La Palma

Re: Jezelf verwennen, doen jullie dat wel eens?

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-12-16 21:51

Ben ik weer eens de enige die bij het lezen van de titel iets anders dacht? :')

Maar goed, als we het zo bedoelen beschouw ik iedere dag in de schone buitenlucht samen met mijn honden door de bergen lopen en mezelf op deze manier trainen als dagelijkse verwennerij :)

moonsparkle
Berichten: 22890
Geregistreerd: 21-03-05

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-12-16 22:09

Palmera schreef:
Ben ik weer eens de enige die bij het lezen van de titel iets anders dacht? :')

Maar goed, als we het zo bedoelen beschouw ik iedere dag in de schone buitenlucht samen met mijn honden door de bergen lopen en mezelf op deze manier trainen als dagelijkse verwennerij :)



Nope _O-

robert45
Berichten: 2946
Geregistreerd: 06-06-07
Woonplaats: groningen

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-12-16 22:17

Palmera schreef:
Ben ik weer eens de enige die bij het lezen van de titel iets anders dacht? :')

Maar goed, als we het zo bedoelen beschouw ik iedere dag in de schone buitenlucht samen met mijn honden door de bergen lopen en mezelf op deze manier trainen als dagelijkse verwennerij :)


A dirty mind is a joy forever....

Tivoli

Berichten: 8709
Geregistreerd: 16-09-03
Woonplaats: Leidse Achterhoeker

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-12-16 22:19

Palmera schreef:
Ben ik weer eens de enige die bij het lezen van de titel iets anders dacht? :')

Maar goed, als we het zo bedoelen beschouw ik iedere dag in de schone buitenlucht samen met mijn honden door de bergen lopen en mezelf op deze manier trainen als dagelijkse verwennerij :)

Ik zat al wijselijk m'n mond te houden :D
Was al best verbaasd dat iemand dat 'zomaar' even op bokt ging zetten :o

Ontopic: ik zou ook eens meer voor mezelf moeten doen.
Zo loop ik nu voor het zesde jaar op mijn -niet paarden,maar winter- laarzen,en vanaf dit jaar kunnen ze eigenlijk écht niet meer. (Je kan een hele vinger bij mijn zool naar binnen steken en hoort 'sopsop' als het regent :') )
Ik roep al maanden: 'deze maand ga ik echt nieuwe laarzen kopen!'
Maar elke maand is er wel weer iets belangrijks en kunnen de laarzen er echt niet af.

finnens

Berichten: 4919
Geregistreerd: 11-01-13

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-12-16 22:21

Ja heb mezelf vandaag een hotdog gegund :')

Verder ben ik niet zo lief voor mezelf.