6,5 week geleden ben ik bevallen, ik heb sinds mei/juni al niet meer gereden en ga morgen dus weer voor het eerst 'echt' rijden
(wel af en toe een rondje gestapt maar niet echt gereden)Ben ontzettend blij dat ik weer kan gaan rijden, maar om een of andere reden ben ik echt super zenuwachtig!
Nu vroeg ik me af hoe voor andere mama's de eerste keer rijden na de bevalling was, m'n conditie is op het moment echt 0,0 en volgens mij zijn m'n buikspieren ook behoorlijk verslapt..
Ben erg benieuwd naar de ervaringen!


ik moest sowieso heel rustig aan doen ivm de bekkeninstabiliteit waar ik last van had gehad tijdens de zwangerschap. Heb in het begin dan ook nog wel af en toe last van mijn bekken en onderrug gehad bij onverwachte bewegingen (paard wilde nog wel eens wegdraaien). Gelukkig niks blijvends aan overgehouden.