Ik wil deze zomer mijn oksels gaan harsen omdat ik snelle haargroei heb en mijn huid het alleen toelaat om het om de 5 dagen te scheren. Als ik het eerder doe raakt mijn huid ontzettend geïrriteerd
Ontharingscrème heb ik ook al geprobeerd maar dat maakt mijn huid alleen maar erger geïrriteerd en daar gaat het ook nog eens heel erg van branden.
Dus mijn laatste oplossing.. Harsen. Ik hars mijn benen al en dat valt mee, maar nou heb ik vernomen dat oksels harsen toch wel wat zeerder doet

Ik ben van plan om het bij de schoonheidsspecialiste te doen, maar ik ben wel benieuwd naar ervaringen.
Hoe zeer het de eerste keer harsen bij jou? En werkt het op de gevoelige huid of is dat echt een no go? Want anders ben ik een beetje uit de opties..
Hoor het graag !