Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
mirtedl schreef:Ik ben alweer ruim een jaar geleden geholpen aan mijn amandelen.
Zat de dag erna alweer vrolijk chips te eten op de bank maar na 5/6 dagen heb ik toch nog behoorlijk wat pijn gehad. Na 1,5 tot 2 weken voelde ik me wel weer oke en toen ben ik weer naar buiten/naar stal gegaan.
Beterschap!
mirtedl schreef:Goed blijven spoelen tegen de stukjes die blijven zitten.
Ik heb geen last gehad van mijn keel met rijden gelukkig, alleen ademde ik koude lucht in (ik ben in december geopereerd) en dat merkte ik wel.
smurffie schreef:Bij mij gingen ze er geloof ik maandag uit en donderdag zat ik op mijn paard, alleen totaal niet lang en geen uithoudingsvermogen. Na 1,5e week kon ik weer lekker rijden.
smurffie schreef:Ja ik voelde me erna ook heel goed; ik was al maanden ziek van keelontstekingen waarmee ik ook alles moest blijven doen. Daarna voelde ik me niet slechter EN kon ik ademhalen dus eigenlijk meer doen.
Naweeën van de narcose had ik wel moeite mee, ineens heel moe. Maar vaak als ik dan bezig was viel het juist mee.
xLeoniee schreef:Ik ben ook vorig jaar geopereerd aan mn amandelen. Heb er vreselijk veel last van gehad na die tijd. Paardrijden deed ik na ongeveer 2 week weer maar wel heel kort omdat ik erg zwak was door 2 weken niet kunnen eten..