Moderators: Essie73, ynskek, Ladybird, Polly, Muiz, Telpeva, NadjaNadja
__laura schreef:Ik heb ook last van mijn heupen. Voel je ook zeg maar echt wat knakken als je, je hand op je heup legt en loopt? Ik heb zelf een snapping hip syndroom.
missfries schreef:Dat klinkt niet erg lekker!
Ik heb zelf een aantal jaar last gehad van 1 van mijn heupen doordat ik scheef ben.
Lang lopen, lang stil staan en lang zitten ging allemaal niet.
_Dominique schreef:__laura schreef:Ik heb ook last van mijn heupen. Voel je ook zeg maar echt wat knakken als je, je hand op je heup legt en loopt? Ik heb zelf een snapping hip syndroom.
Jep precies dat! Het knakt echt inderdaadmissfries schreef:Dat klinkt niet erg lekker!
Ik heb zelf een aantal jaar last gehad van 1 van mijn heupen doordat ik scheef ben.
Lang lopen, lang stil staan en lang zitten ging allemaal niet.
Hier heb ik ook idd last van, ik kan niet lang staan, zitten of lopen.
Begint dan op het gegeven moment ook erg zeer te doen in mijn onderrug. (Is weer een andere kwaal, linker uitstulpsel van mn onderste ruggenwervel is vergroeid met mn heiligbeen, rechter uitstulpsel zit los. Overigens staat dit los van de pijn in mijn heup)
arabella2000 schreef:Bij mij helpt het wel eens om een flinke hoge trap naar de zijkanten te doen (of het been flink hoog te tillen, het eerste is effectiever).
Nu loop ik sinds kort bij de fysio en blijkt mijn bekken vast te zitten. Ik loop vanwege andere klachten daar, dus dat dit mee gedaan wordt is mooi meegenomen.
Sindsdien heb ik helemaal niet meer het gevoel dat er iets vastzit.
ik zou dus zeggen, ga naar een goede fysio/Manuel therapeut. Dat kan zonder verwijzing.
Axivoca123 schreef:Voor mij klinkt het als een geval dat je het gewoon even goed moet klakken en dat het dan weg is.. Maar dat is het waarschijnlijk niet