Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

en meestal wordt het nog vergoed ook! 
Bambolina schreef:Ik zou juist vooral niet aan een strikt dieet gaan. De kunst ligt m' in het aanpassen van je eetgewoontes op een manier die je de rest van je leven vol kan houden. Dit lukt vaak wat beter als je weet wat je eet, dus door je wat te verdiepen in voedsel. Zoek is een goed boek op, of check de website van het voedingscentrum is.
Een gouden tip is er helaas niet, maar wat wel wil helpen met het boodschappen doen: zorg dat je van tevoren goed gegeten hebt! Als je trek hebt zien die koekjes en chips er nog aantrekkelijker uit. Als je geen ongezonde dingen koopt, ligt het later ook niet in je kast zachtjes je naam te roepen
Toen ik eenmaal resultaat zag van het afvallen was ik nog meer gemotiveerd om door te gaan en gezonder te gaan eten. Kusjes_Britt schreef:Geen aardappelen, brood, fruit, bier. Die stoffen die erin zitten worden voor je lichaam gelijk omgezet naar vetten. Die er moeilijk af gaan. En lekker veel sporten.