Ik ben nu net een weekje echt een student in Leiden.

HBO Human Resource Management.
Heb het tot nu toe al onwijs naar mn zin en begin langzaam mn draai te vinden.
Nu heb ik via via gehoord van hockeyclub LSH Thor. (http://www.hockeyclubthor.nl) Ze staan bekend als de studentenhockeyclub. Nu heeft hockey me altijd al leuk gevonden en eigenlijk 90% van mn vrienden hockeyen
.Alleen vond ik paardrijden veeeel leuker dan hockey, nu rijd ik geen paard meer. Heb het even opzij gezet na 8 jaar omdat ik er niet meer zoveel plezier in had zoals vroeger.
Ik heb al contact gelegd met de hockeyclub wat betreft de competities en teams. Aangezien ik nauwelijks tot geen hockey ervaring is wil ik het eerste jaar me aanmelden als trainingslid. Hierbij train je dan 1 keer in de week, gewoon leuk! Contributie: €26,50 per jaar.
Bij de bedrijfscompetitie train je 1 keer in de week en speel je 1 keer een wedstrijd. Contributie: €70 ongeveer per jaar.
Maar omdat ik nauwelijks ervaring heb lijkt het dus verstandig om trainingslid te worden. Twijfel hier wel over omdat wedstrijden me ook leuk lijken en ze hebben nog 1 plekje over.
Ook moet ik een jaarabbonement afsluiten bij het USC dit is 155,- per jaar.
Nu heb ik momenteel een abbo bij basic fit: €17,95 per maand, ik kom jaarlijks dus duurder uit dan bij het USC.
Maar hoe haal ik mn ouders over? Of hoe kan ik ze overtuigen dat dit is wat ik graag wil? Heb al een goede planning gemaakt voor het eerste blok.
En ben ik niet misschien te oud om nu nog te gaan hockeyen?
overigens moet je op jouw leeftijd geloof ik een scheidsrechters-diploma halen (moet ik iig wel) en zo leer je heel snel alle regels 

Wat nou juist het leukste is hahah. Dus dan vind ik het zonde om alleen te trainen
En een goed reactievermogen is soms wel handig als de ballen je om de oren vliegen
Als ik dat niet had, dan had ik hier nu niet meer gezeten denk ik xD