Hallo, Ik weet niet zo goed hoe ik dit precies uit moet leggen ookal staat het al in de titel. Maar het is dus zo dat ik zoveel last heb van jarloersheid, en het echt bang zijn om sociaal te zijn, dat het mijn leven gewoon hindert..
Dus iemand een idee of daar echt therapie voor is? Groetjes.
Lastig zeg... Erg goed van je dat je hulp wilt gaan zoeken! Gesprekken met een psycholoog/maatschappelijk werker oid lijken me sowieso mogelijk. Of zit je meer te denken aan een training toegespitst op de problemen waar jij mee loopt?
Echt aan iemand die mij gaat helpen ermee, ik loop bij een psycholoog, maar dat helpt mij niet om weer te leren hoe ik een gesprek met mensen enzo kan gaan beginnen..
vuurneon
Berichten: 50066
Geregistreerd: 17-10-03
Geplaatst: 10-06-14 20:19
Eigenlijk zeg je dus dat je meer zelfvertrouwen wilt krijgen? Daar kun je zeker hulp bij krijgen je hebt bv sociale vaardigheidstrainingen
Sova training is een goed idee vuurneon! Verder veel oefenen lilydj, hoewel ik me kan voorstellen dat dat niet het antwoord is dat je zou willen krijgen. Je zult je even over de drempel moeten zetten vrees ik, en sova kan de drempel kleiner maken. Ook kun je vaak bij zo'n training situaties oefenen, in een veilige omgeving waar je dus niets fout kunt doen.
Maar je zult gaan zien: als je oefent, gaat het misschien een keertje mis, wees dan trots op jezelf dat je het wel geprobeerd hebt en de stap genomen hebt! De keer daarop zul je zien dat het al wat makkelijker gaat, en heb je mss zelfs wel een leuk gesprek. Zo verder oefenen en het gaat steeds beter.