per ambulance naar het zkh gebracht en daar kwamen ze tot de conclusie dat ik een scheurtje in mijn bekken had.
Had besloten om opgenomen te worden omdat ik alleen woon, op de eerste etage zonder lift...
Na 2 dagen is er een CT scan gemaakt en bleek er geen scheurtje meer te zitten, was dus alleen gekneusd.
Ondertussen had ik een morfine pomp gekregen, en was de pijn te doen.
Helaas kreeg ik aanvallen van spasmes, in eerste instatie alleen op "spannende" momenten zoals infuus prikken of katheter inbrengen, maar later ook tijdens een gesprek met mijn buurvrouw op de kamer.
Tijdens elke aanval kreeg ik een flinke dosis spier ontspanners zodat alles weer rustig werd.
Naar horen zeggen ben ik 1 keer volledig weggeraakt en met spoed overgebracht naar neurologie.
Lang verhaal kort maken:
Ik heb nu nog steeds een spasme in mijn arm, hiervoor heb ik een brace zodat ik er niet al te veel pijn aan heb.
Ik vrees er voor dat dit blijvend is (heb reuma, maar ben niet bekent met spasmes...)
in het zkh hebben ze niets aan mijn arm gedaan, de medisch brief klopt van geen kanten dus naar dat zkh ga ik niet meer.
Inmiddels bij een gespecialiseerde fysio terecht gekomen en maandag naar de HA.
Maar baal er zo van..... De reuma had ik nog niet volledig een plekje kunnen geven en nu krijg ik dit ook nog eens op mijn dak.
Dank je wel dat je het gelezen hebt, ik moest het even van mij afschrijven

(typen met 1 hand is niet mijn specialiteit, excuses!)