Vrijdagavond kreeg ik zomaar out of the blue een mega bult in m'n hals... ben maar gewoon gaan paardrijden met het idee, misschien is hij morgen weer weg. Maar de volgende dag zat hij er nog.... dus besloten om maandag maar naar de huisarts te gaan.
Kom ik daar kreeg ik 3 opties, struma, problemen met mijn schildklier of schildklierkanker. Ik moest met spoed een afspraak maken om bloed te laten prikken en een echo te laten maken van die bult... En dan vrijdag de huisarts weer bellen voor de uitslag.
Ik natuurlijk helemaal van het padje af! Gelijk thuis ziekenhuis gebeld voor een afspraak en kon woensdag al terecht. Dus 2 dagen ontzettend in spanning gezeten en gisteren dan naar het ziekenhuis. Na het maken van de echo kon de arts direct al zeggen dat het in ieder geval geen kanker is. Ik ben nog nooit zo opgelucht geweest... nu moet ik alsnog morgen bellen voor de uitslag van het bloedonderzoek maar het is dus zo dat mijn schildklier niet goed werkt (waarschijnlijk werkt hij te snel) en daar komt die bult vandaan. Mijn hele leven heb ik altijd al last van allerlei klachten en nu blijkt dat dus door mijn schildklier te komen. Morgen hoor ik wat nu de komende stappen gaan zijn, ik had al wel gehoord dat ze de bult leeg kunnen pompen,operatief kunnen verwijderen, of laten zitten. Laten zitten vind ik voor nu wel even goed maar op den duur moet hij er uit want hij drukt behoorlijk op mijn luchtpijp.
Maar nu is mijn vraag, zijn er nog meer bokkers met schildklierproblemen, hoe wordt hier mee omgegaan en wie had er ook zo'n grote bult en wat is daar mee gedaan?
Hoop op deze manier wat meer te weten te komen!