Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek

Viktor238 schreef:Allereerst mijn vraag; Stel ik me aan, en vertellen hun gewoon de waarheid? Of zijn hun niet aardig bezig?

(grapje) phormicola schreef:Ik kan al niet achter de pc zitten als ik echt migraine heb? Maar dat zal dan wel per persoon verschillen
Nare opmerkingen zul je altijd krijgen. des te meer reden om hen te jennen als zij eens iets hebben(grapje)
Warboel schreef:Ik heb sinds april migraine. Of nouja, dat denk ik. Ben afgelopen vrijdag bij de dokter geweest en heb pilletjes gekregen om te proberen als ik weer een aanval krijg.
Kan je het niet op school aan je mentor vertellen? Dat heb ik ook gedaan en ze zijn dan een stuk soepeler met afwezigheid. Vervelende berichtjes zou ik gewoon negeren. Vaak wordt migraine ook als gewone hoofdpijn gezien door mensen die het nog nooit gehad hebben. Heel eerlijk gezegd dacht ik eerst ook altijd als je zo'n hoofdpijn hebt neem je toch een ibuprofen!
Tot ik zelf met migraine in bed belandde. Je stelt je echt niet aan. Heel veel sterkte!
moonfish13 schreef:Ik heb twee keer een migraine aanval gehad vermoed ik en toen wilde ik maar een ding en dat was rust.
Rust aan mijn ogen en mijn hoofd zonder licht.
Bij mij kwam het trouwens uit mijn nek/rug, dat was gelukkig met mijn tens en ibuprofen redelijk snel onder controle te krijgen.
Niet fijn die klasgenoten, maar ik kon niet denken aan mijn telefoon toen.


Anoli schreef:Kinderachtig en tegelijkertijd onwetendheid van je klasgenoten.
Veel mensen denken dat migraine een iets heftigere versie is van hoofdpijn en dat je dan gewoon paracetamol moet slikken en je na een half uurtje weer helemaal goed bent...
Helaas is de waarheid anders, en lig (ik tenminste) je op bed met heel veel pijn. Als ik een aanval heb dan trek ik het liefste mn ogen uit mn hoofd na een paar uur, omdat het zóveel pijn doet achter mijn ogen. Pijnstillers helpen niet, ook niet die speciaal voor de migraine zijn, want die kots ik net zo hard weer uit helaas
Gelukkig heb ik maar heel weinig aanvallen en kan ik er prima mee leven, maar als ik dan een aanval heb meld ik mij ook ziek hoor en wil ik rust en de donkerste ruimte die er op dat moment maar te vinden is
Dus nee jij stelt je niet aan, je klasgenoten stellen zich aan!

Leffroi schreef:Get used to it. Crue gezegd, maar mensen hebben weinig begrip voor migraine. Heb er zelf ook zeer frequent last van, maar migraine is migraine. Mensen denken ook vaak, dat ik me aanstel, maar ik weet ondertussen wel beter. Niets van aantrekken en doen alsof je neus bloedt. Leraren uitleggen waar je last van hebt (gehad) de volgende keer en je absoluut niet druk maken. Deed ik in het begin ook altijd, maar daar werd het alleen maar erger van. Tot het punt dat ik 3 keer in de week migraine had, omdat ik bang was om migraine te krijgen. Sinds ik me daar niet meer druk om maak is het een heel stuk beter geworden
Edit: de laatste (paar?) jaar heb ik spuiten tegen migraine. Immigran, maar dan voor subcutaan gebruik. Ideaal, ben er binnen een half uur van af. Dit is ook echt het enige wat wél werkt bij mij. Bijwerking valt mee te leven. Heb ik toen op advies van de huisarts gekregen, nadat ik alle mogelijke medicijnen uitgeprobeerd had. Ideaal!
phormicola schreef:Ik kan al niet achter de pc zitten als ik echt migraine heb? Maar dat zal dan wel per persoon verschillen
moonfish13 schreef:Vul mijn post nog even aan hoor, mobiel vind ik zo onhandig.
Tens is met elektroden waar je lichte stroom op zet.
Dat heeft een ontspannende en pijnstillende werking, doordat het de zenuwen remt de pijn door te geven.
Als het een factor is die uit je rug komt kan dat enorm veel schelen.
Het is begreep ik van Focussed inmiddels ook wetenschappelijk bewezen.
Apparaten kan je online bestellen of via een pijnpoli krijgen, dan is het meestal voor chronische pijnpatienten.
Ze kosten niet heel veel, en het kan geen kwaad, fysiotherapeuten weten hoe het werkt dus wie weet daar eens kijken of ze het goed uit kunnen leggen als je er een aan wil schaffen.![]()
Er staat her en der op internet dat het schade op kan leveren bij verkeerd gebruik, nou wat mij betreft bullshit.
Zo zou de plaats uit maken, ja die maakt zeker uit maar zenuwen waar het op inwerkt zit overal.
Bedenk je dus als je migraine hebt, en je bent bijvoorbeeld ongesteld dat het best eens bij je buik/onderrug vandaan kan komen en plak ze daar.
Idem met teveel stress en opgetrokken schouders, dan op je bovenrug. Zo pak ik het aan en daar staat mijn fysio helemaal achter.
Als je het apparaat aan zet mag je het voelen, maar absoluut geen pijn doen.
Bij irritatie van de elektroden zijn er veel soorten elektroden op de markt om te proberen.