Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek

Hitime schreef:Ik snapte eerst niet zo goed wat je bedoelde, maar je haar valt uit?
Heb ik op het moment ook heel erg last van, ik zit er zo weinig mogelijk aan en hou het in een staart.

Jennnnn schreef:Ik heb hier al jaaaaaren last van! Gelukkig heb ik,heel dik en heel veel haar en krijg ik dus geen kale plekken / dunne staart o.i.d. Ben er daarom ook nooit mee naar de ha gegaan.
Ik merk dat het met tijden erger en weer minder wordt (seizoensgebonden?)
Bij etos / kruidvat e.d. Verkopen ze supplementen die je haren en nagels 'versterken' misschien is dat het proberen waard? En als je er echt veel last van hebt even langs de huisarts om bloed te laten prikken.
Succes ermee iig!
Nikeyy schreef:Ik haar ook uit hoor, ligt aan het seizoen en weersveranderingen.
Als onder de douche wegkom en ga het kammen, pfff. Je zou haast denken dat ik kaal wordt. Gelukkig is het een dikke bos nog
Ik vraag een vriendin van me altijd, die heeft ook lang haar. Die heeft nu ook 'verharing' en mn moeder ook!