Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek

amillia schreef:Zou gewoon naar de huisarts gaan. Zulke dingen worden meestal alleen erger, tot je eindelijk wel gaat en dan jezelf voor je kop slaat omdat de oplossing al die tijd zo makkelijk was of omdat je het met wachten alleen maar erger gemaakt hebt.
Is het echt spierpijn of is het mogelijk dat je spieren verspannen zijn? Weet nl helaas uit ervaring dat het beide zeer vergelijkbaar voelt(eigenlijk zelfs bijna hetzelfde)
Het is waarschijnlijk geen 'sportspierpijn', aangezien het niet altijd op dezelfde plek zit, en het niet echt aan inspanning gerelateerd lijkt te zijn.Tieneke schreef:Waarom denk je dat het aan je eetpatroon ligt?
heb zelf na een flinke valpartij ook veel last gehad van spierpijn ben een poosje behandeld door een manueel therapeut en dat luchtte enorm op!