Zo vreselijk moe!

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
khorizon

Berichten: 401
Geregistreerd: 28-02-05
Woonplaats: Breukelen

Zo vreselijk moe!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 09-07-13 08:20

Ik heb nu al zeker 3 jaar last van vermoeidheid.
Ben al meerdere keren bij de huisarts geweest. Eerst werd ik steeds afgeschreept met winterdip, voorjaarsdip enz.
Daarna heb ik al meerdere keren bloedonderzoek gehad maar daar kwam niks uit.
De laatste maanden is de vermoeidheid alleen maar erger aan het worden.
Omdat ik bij de dokter geen gehoor krijg want ik heb niet genoeg specifieke klachten wil ik op aanraden van een collega in het alternatieve circuit gaan kijken.

Wie heeft hier ervaring mee en wat kan je mij aanraden.

De vermoeidheid begint mijn dagelijks leven steeds meer te beinvloeden.

xMercury

Berichten: 3408
Geregistreerd: 16-06-07
Woonplaats: Somewhere in time and space

Re: Zo vreselijk moe!

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-07-13 08:23

Leef je een gezond en evenwichtig leven? :)

Wendy89
Berichten: 349
Geregistreerd: 24-09-09

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-07-13 08:24

Een kennis van ons heeft last van slaap apneu. Die was ook al jaren aan het dokteren en die heeft nooit kunnen achterhalen waar de vermoeidheid vandaan kwam. Uiteindelijk is hij bij NSI (Nederlands Slaap Instituut) terecht gekomen en daar hebben ze hem een paar nachten geobserveerd. Hier kwam uit dat hij slaap apneu heeft. Hij slaapt nu met een soort beugel die voorkomt dat de adem stokt.

Misschien dat je hier eens kunt informeren?

Dani

Berichten: 14039
Geregistreerd: 26-12-08
Woonplaats: Alkmaar

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-07-13 09:24

Drink en eet je genoeg en gevarieerd? Beweeg je regelmatig? Is er voldoende frisse lucht in je omgeving? Slaap je heel kort of juist heel lang? Heb je snel last van spierpijn? Wat voor vermoeidheid is het, het gevoel dat je wil slapen (of daadwerkelijk in slaap vallen) of meer lichamelijke moeheid alsof je heel hard gesport hebt?

khorizon

Berichten: 401
Geregistreerd: 28-02-05
Woonplaats: Breukelen

Re: Zo vreselijk moe!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 09-07-13 09:54

Ik drink en eet genoeg en gevarieerd. Ik rijd 4x per week paard. Ik slaap meestel tussen de 7 a 8 uur.
Ik heb niet snel spierpijn.
Het voelt alsof ik elk moment in slaap kan vallen.
Ik ga moe naar bed en sta moe op.

Meraki

Berichten: 5913
Geregistreerd: 28-03-05
Woonplaats: Twente

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-07-13 09:56

Is je vitamine B al eens nagekeken? Dat kan ook veel met je doen.. :j

Wat ik zelf ook doe, is Visolietabletten, ik ben zelf ook moe snel moe ook. Om m'n omega 3 op peil te houden slik ik 's morgens 2 capsules, en als ik merk dat ik moeier ben dan normaal neem ik er 3 :j

BabetSanRemo

Berichten: 169
Geregistreerd: 03-06-12

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-07-13 09:56

Doen je gewrichten ook pijn? Of 'zeuren' ze vaak?

Nathas

Berichten: 946
Geregistreerd: 07-07-11
Woonplaats: Dwingeloo

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-07-13 09:57

Klinktmisschien heel raar maar ik had ook last vanmoeheid en gebruiksduur bio balance en sinds die tijd geen last... Ik zou zeggen Google het eens en wie weet,....

BarbaLala

Berichten: 9952
Geregistreerd: 13-11-04

Re: Zo vreselijk moe!

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-07-13 09:59

Je hebt geen stress, onverwerkte trauma's of anderszins zware geestelijke belasting (gehad)?

khorizon

Berichten: 401
Geregistreerd: 28-02-05
Woonplaats: Breukelen

Re: Zo vreselijk moe!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 09-07-13 10:03

Mijn vitamine B is nagekeken en was goed.
Mijn gewrichten doen geen pijn.

Op dit moment heb ik geen stress. En geestelijk gaat het goed. Ik heb postraumatisch stress stoornis gehad maar daar heb ik geen last meer van.

khorizon

Berichten: 401
Geregistreerd: 28-02-05
Woonplaats: Breukelen

Re: Zo vreselijk moe!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 09-07-13 10:23

Wie heeft zich wel eens in het alternatieve circuit laten nakijken.

karuna
Drukke kabouter

Berichten: 42627
Geregistreerd: 14-05-03
Woonplaats: Ergens waar het rustig is FrNl

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-07-13 10:25

Alle vitamines en schildklier zijn in orde bevonden door de huisarts? Is pfeiffer, q koorts en lyme uitgesloten? Geen sluimerende ontstekingen ergens, bloedarmoede, suikergehalte in je bloed goed? bloeddruk in orde? Is dit allemaal nagekeken door je huisarts. Zo nee zal dat eens moeten gebeuren. Zo ja toch je kwaad maken bij de huisarts en je laten doorverwijzen naar een slaapspecialist ivm bv slaapapneu, of bij andere specialisten voor andere mogelijke ziektes die erge vermoeidheid kunnen veroorzaken.

Zo moe zijn dat je continue in slaap kunt vallen is niet normaal en vereist toch verder zoeken. Ik heb er zelf veel last van, hier een combinatie van MS, B 12 problemen en een te trage schildklier. Houd ik me niet rustig genoeg val ik gewoon om, maakt niet uit waar ik ben. Daar is verder helaas niets aan te doen behalve me strak aan mijn medicijnen houden en genoeg rust pakken.

BarbaLala

Berichten: 9952
Geregistreerd: 13-11-04

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-07-13 22:21

Ik vroeg het in verband met een mogelijke burn out-overspannen zijn. Dan kan je ook continu enorm moe zijn namelijk.

marleen_usar

Berichten: 25401
Geregistreerd: 04-04-05
Woonplaats: Pernis

Link naar dit bericht Geplaatst: 10-07-13 11:12

Alternatief heb ik denk ik alles geprobeerd, ik heb me er maar bij neer gelegd.

Sanne25

Berichten: 452
Geregistreerd: 07-08-08
Woonplaats: NB

Re: Zo vreselijk moe!

Link naar dit bericht Geplaatst: 10-07-13 12:52

Ik heb 7 jaar lang de pil geslikt. Al die jaren verschrikkelijk moe. Zo erg zelfs dat ik naar 2 uurtjes op te zijn geweest weer moest gaan slapen. Ik stopte met de pil en een week later had ik het grootste gedeelte van mijn energie weer terug. Ook verdwenen er andere klachten. Paar maanden later weer met de pil begonnen en binnen een paar dagen lag ik weer in bed. Dus ik slik die troep nooit meer.

sallandval
Berichten: 6056
Geregistreerd: 21-09-08

Re: Zo vreselijk moe!

Link naar dit bericht Geplaatst: 10-07-13 12:56

Moeheid kan ook een teken zijn van depressie.

hunter87

Berichten: 2942
Geregistreerd: 01-11-04
Woonplaats: apeldoorn

Re: Zo vreselijk moe!

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-07-13 00:26

kijk een op www.vermoeidheidscentrum.nl misschien kunnen hun wat voor je doen.

ik ben daar ook geweest. ik heb op mijn 15e pfeifer gehad. daar had ik weinig last van tenopzichte van hoe ik mij nu voel. ik heb goede dagen dat ik overstroom van energie en ik heb slechte dagen (tot ziekmelding op me werk omdat ik me bed niet eens uit kom, geholpen moet worden met naar de wc gaan, eten klaar maken enz) ik rij 3/4keer per week paard (mits ik me goed voel) en kreeg vooral van mijn omgeving te horen dat ik ook zoveel doe. nou ik vind het heel normaal dat (toen) een 23jarige 32uur per week werkt en 3/4keer per week sport. mijn huisarts raadde me toen aan om licht te gaan sporten om endrofine (als ik het goed heb) aan te maken. licht sporten bedoelde ze mee, wandelen en kleine stukjes fietsen. dat werkte overigens bij mij niet. ik heb toen extra vitamine pillen erbij geslikt en dat ging beter. ik slikte vitamine B12 pillen van bloem (op deze site te vinden. http://www.vitaminstore.eu/brand/Bloem_ ... 3godiH4A5Q) te veel aan vitamine B12 kan geen kwaad voor je lichaam
het was voor mij alleen een tijdelijke oplossing. laat je niet afschepen bij de huisarts, blijf door vragen/zeuren om bloedonderzoek! mijn huisartsen namen mij eerst ook niet serieus totdat ik maar bleef komen en komen en nog meer komen. bij mij is er alleen nooit wat uitgekomen, maar als ik mij nu ziekmeld op me werk, krijg ik meteen bijstand van de huisarts. het is niks, maar toch iets.

Sissavi

Berichten: 657
Geregistreerd: 13-06-04

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-07-13 19:01

khorizon schreef:
Wie heeft zich wel eens in het alternatieve circuit laten nakijken.


Ik loop bij een homeopaath die een meting heeft gedaan bij mijn lichaam en daar werd ik best wat wijzer van ondanks dat ik niets heb met het alternatieve circuit.