Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek
(ook al had ik daar toen absoluut geen zin in)
Emma_s_girl schreef:Hey TS,
Wat vervelend dat je je zo voelt. En goed dat je naar de huisarts bent gegaan. Alleen jammer dat die jou niet kon helpen.
Na het lezen van je verhaal vraag ik me wel af of je enig idee hebt wat er, buiten de pil, zou kunnen maken dat je zo down bent. De pil kan de oorzaak zijn, maar depressieve klachten kunnen door heel veel verschillende dingen veroorzaakt worden.
Veranderingen in je leven, onprettige/vervelende gebeurtenissen of situaties, ruzies, aanleiding voor verdriet, noem het maar op. Hoeft allemaal niet heel recent te zijn. Soms kan het ook even duren voor je ergens last van krijgt.
En wat maakt dat je huisarts denkt dat je klachten stressgerelateerd zijn.
Ik kan me voorstellen dat je dit niet met iedereen hier op bokt wilt delen, maar je zou er, voor jezelf, eens over na kunnen denken.
Heel veel sterkte ermee!
cherell0 schreef:pure chocola , helpt de aanmaak en het vervoer van het geluks hormoon (weet even de naam niet meer , ik dacht serotonine o.i.d. )
ik heb zelf niks met pure chocola , maar het schijnt echt goed te werken .
ik moest 's ochtends 1 of 2 blokjes op de nuchtere maag
ik wil dat best uitproberen, ik race morgen naar de super op
(maar bij ons in de fam. hapert er wel meer
) Cantheon schreef:Hallo TS,
je zegt dat je over bent gegaan op Yasmin als pil. Dit heeft bij mij ook tot absolute depressies geleid. Duurde lang voordat we erachter waren dat het door de pil kwam. Ik slik nu Lovette en voel mij stukken beter. Ik herken precies je symptomen. Ik had dagelijks spontane huilbuien, nergens zin in etc etc. Ik zou dus zeker op zoek gaan naar een andere pil.
Sterkte!
matasja schreef:er is ook een natuurlijk anti depressiva die je bij bv de tuinen kan kopen.
dit helpt zowel tegen een down gevoel als tegen wakker worden in je slaap ( je slaapt dan goed door, doordat het ook om word gezet in serotonine.)
Heb zelf ook een tijd in een enorme dip gezeten, mezelf niet goed voelen, paniekaanvallen, hart wat steeds overslaat, slecht slapen, druk in mijn hoofd en ook een vriend die dit niet meer zo goed begreep na verloop van tijd daar ik alles heb wat ik hebben wilde.. ( lees baan, paarden enzenz.)
ik heb toen een tijdje 5HTP geprobeerd zonder dit tegen mijn vriend te zeggen, ik wilde namelijk dat de pillen echt positief zouden werken en dat het niet tussen mijn oren zat. nu dus een paar dagen terug heel plotseling vanuit mijn vriend de woorden dat ik de laatste tijd zo anders was en "liever". ze werken dus echt.
heb het hem nog steeds niet verteld zodat ik kan kijken of het ook op de langere termijn blijft werken.
voel me veel beter, heb weer zin om te gaan werken, kan weer zonder 10x sluimerstand de wekker uitzetten en gewoon opstaan, heb weer zin om met de paarden aan de slag te gaan. enzenz. voor mij dus positief uitgevallen.
het is veilig in gebruik, en bij mij op de eerste 2 dagen na zonder bijwerkingen ( eerste 2 dagen beetje hyper). potje is rond de 16 euro en kun je 60 dagen mee doen.