Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek
zonnebloem18 schreef:Ik zou het eerder wijten aan de te goede hygiene en moeders die willen dat kindjes om de 10 minuten hun handjes wassen.
Vroeger ging ik van de zandbak rechtstreeks naar de eettafel, ik klopte het zand van mijn handen en ging lekker een broodje eten.
Ik denk dat het hele steriele waarin veel kinderen tegenwoordig opgroeien ook niet bevordelijk is je kan beter af en toe bloot gesteld worden aan bacterien zodat ze wat wwerstand op kunnen bouwen.
Magiccc schreef:Ik werk in een winkel waar ik weleens gevoelige mensen zoals jij krijg. Wat je je eerst af moet vragen is: eet je gezond? Stress? Al eerder iets gebruikt? Al eens bij de dokter geweest? Wat voor shampoo en douchegel e.d. gebruik je nu? Hoe is je algemene levensstijl? Gebruik je medicijnen? Dan kan ik verder adviseren

en niet alleen maar frisdrank! 
Magiccc schreef:Oja en dove enzo, dat is allemaal superchemisch dus dat zou ik toch wegleggen als ik jou was.
