Is dit wel verstandig? Of maak ik me teveel zorgen? Heeft iemand ervaring met een zogenoemde pijnloze hartaanval? Ik weet verder vrij weinig over hartaanvallen, dus misschien is dit wel een onzin topic? Just to be sure!
lonneke_
Berichten: 837
Geregistreerd: 19-09-06
Geplaatst: 14-01-13 13:18
Ik weet er ook niet veel van, maar ik zou me ook zorgen maken. Ik zou hem niet naar de huisarts laten rijden, dan zou ik hem zelf brengen, hoop dat dit een optie is voor je. Sterkte en ik hoop dat het niks ernstigs is!
Jee, kan me voorstellen dat je je erg zorgen maakt. Zou hem ook niet alleen laten gaan hoor... En waarom niet gewoon meteen hup, in de auto en naar het ziekenhuis?
ik zou ook niet hem zelf laten rijden. misschien is het niets maar er zal meer net wat gebeuren tijdens het autorijden. sterkte, hoop dat ie ok is
Yessy
Berichten: 23231
Geregistreerd: 16-02-03
Woonplaats: Utrecht
Geplaatst: 14-01-13 13:23
Heeft hij koorts? Hartklachten op jonge leeftijd komen niet veel voor, maar het lijkt me zeker verstandig om het even te laten checken. Heb jij een rijbewijs? Iemand met griep, benauwdheid, misselijkheid en pijn op de borst zou ik namelijk niet zelf laten rijden.
Anoniem
Geplaatst: 14-01-13 13:24
Heeft hij echt een hartprobleem of denkt hij dat hij zijn hart voelt?
Als hij niet bekend is met hartproblemen hoeft helemaal geen hartaanval te zijn, kan ook gewoon kortademigheid zijn, last van zijn ribben en andere spieren door hoesten, etc.
Niet gelijk zware paniek, maar gewoon richting HA en die een diagnose laten stellen Alhoewel ik hem niet zelf zou laten rijden trouwens...
CouCou
Berichten: 3472
Geregistreerd: 28-09-04
Woonplaats: Ergens op deze aardbol.
Geplaatst: 14-01-13 13:25
Kan met de griep te maken hebben, maar sluit het hart niet uit. In de auto met hem en naar de huisarts rijden. (hij niet zelf rijden). In principe kan bijna alle huisartsen een ECG maken en dan kunnen ze verder kijken.
Nooit twijfelen in dit soort gevallen.
succes en sterkte.
Merel_Brit
Berichten: 630
Geregistreerd: 13-05-08
Woonplaats: Zuid-Holland
Geplaatst: 14-01-13 13:25
Ik heb als ik last heb van griep ook "pijn" aan m`n borstkas met uitstraling naar m`n linkerarm. Omdat ik astma heb heb ik het dan vaak extra benauwd. Ik moet dan dus meer moeite doen om adem te halen en daardoor heb ik last van een soort spierpijn vertelde de dokter mij. Je linkerlong schijnt door de plaats van je hart minder ruimte te hebben dan de rechter.
Het hoeft dus niets ernstigs te zijn, maar ik zou zeker even langs de dokter gaan. Je kunt beter het zekere voor het onzekere nemen! En hem toch even brengen.
Sterkte!
Maiska
Berichten: 1317
Geregistreerd: 24-08-08
Woonplaats: Middelstum
Geplaatst: 14-01-13 13:26
Ik zou ook eerder voor het ziekenhuis gaan... En al helemaal niet alleen in de auto!
Mijn vader heeft dit jaren terug gehad. Had nooit iets, bleef nooit thuis van werk, maar nu dagje wel. Hij voelde zich niet lekker, exact wat jij omschrijft. Volgende dag weer aan het werk gegaan en in het weekend kreeg hij weer hetzelfde, met de ambu opgehaald. Het bleek een infarct te zijn, en hij had hem dus dagen eerder, die dag dat ie thuis was, ook gehad! Maarja, dat wisten we toen niet. Uiteindelijk is alles goed gekomen (maar wat was het eng..) en heeft zijn hart volgens mij haast geen schade opgelopen.
Ik zou met hem meegaan, en stá er op dat er goed onderzoek naar wordt gedaan, meteen! Laat je niet wegsturen!
CrazyCat
Berichten: 5834
Geregistreerd: 21-03-05
Woonplaats: Oostenrijk
Geplaatst: 14-01-13 13:26
Bij pijn op de borst met uitstraling naar de arm ALTIJD laten controleren met spoed! Better safe then sorry. Waarschijnlijk is het niets, maar hiermee mag je geen risico lopen.
Apochewinta
Berichten: 666
Geregistreerd: 06-02-12
Woonplaats: Sommelsdijk
Geplaatst: 14-01-13 13:27
Sorry, maar ik zou hem ook niet zelf laten rijden in ieder geval. Hopelijk krijgen jullie snel duidelijkheid wat er aan de hand is. Sterkte!
Daphna
Berichten: 3691
Geregistreerd: 19-08-03
Woonplaats: Aarde
Geplaatst door de TopicStarter: 14-01-13 13:28
Het probleem is dat ik op mijn werk zit, en hij alleen thuis zit. Ik heb geen rijbewijs.. Hij is nu gaan douchen en belt me als hij aangekleed is.
Vervelend! Ik heb toevallig de zelfde klachten paar maanden terug met echt hevige pijn omdat ik zo jong was is hartaanval kleine kans maar toch op controle moeten komen. Bleek uiteindelijk een maagzweer te zijn die hebben behoorlijk uitstralingspijn schijnt! Succes hoop dat het mee valt
Op youtube stond ooit een filmpje (kan hem nu niet vinden) waarin stond dat als je alleen bent en je krijgt een hartaanval, dat je een erge hoestbui moet faken. Ik weet niet of je er iets aan hebt.